Třinec – Zlín | 1:2 (2:4 po s.n.) | | | K. Vary – Olomouc | 5:0 (kon.) | | | Liberec – Plzeň | 3:0 (kon.) |
Vítkovice – Pardubice | 3:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Chomutov | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – Mladá Boleslav | 0:3 (kon.) |
Mountfield HK – Sparta | 2:3 (kon.) |
Calgary – Washington | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Toronto – Winnipeg | 3:2 (kon.) | | | Columbus – Buffalo | 5:4 (po pr.) |
Boston – Montreal | 0:3 (kon.) | | | St. Louis – Chicago | 7:3 (kon.) | | | Minnesota – Colorado | 3:2 (kon.) |
Arizona – Tampa | 7:1 (kon.) | | | Vancouver – Pittsburgh | 0:5 (kon.) | | | Los Angeles – NY Rangers | 4:3 (kon.) |
Detroit – Dallas | 4:2 (kon.) | | | Carolina – NY Islanders | 1:2 (kon.) | | | Chicago – Edmonton | 1:2 (po pr.) |
Vladivostok – Kazaň | 1:5 (kon.) | | | Barys – Novosibirsk | 5:2 (kon.) | | | Ufa – Viťaz | 2:1 (kon.) |
Jekatěrinburg – Spartak Moskva | 2:1 (po pr.) | | | Jokerit – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Omsk – N.Novgorod | 1:3 (kon.) |
HC Slovan – Petrohrad | 0:7 (kon.) |
EC-KAC – Znojmo | 2:1 (kon.) |
Košice – Banská Bystrica | 1:3 (kon.) | | | Zvolen – Poprad | 3:4 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 1:0 (1:0 po s.n.) |
Miskolc – Lipt. Mikuláš | 2:4 (kon.) | | | Detva – Nové Zámky | 1:3 (kon.) | | | MAC Budapešť – Nitra | 2:8 (kon.) |
Pov. Bystrica – Orange 20 | 1:0 (kon.) |
Nový Jičín B – SK Karviná | 2:6 (kon.) | | | Zbraslav – Hvězda Praha | 3:7 (kon.) | | | Lev Benešov – Čáslav | 4:5 (po pr.) |
Cheb – HC Baník Sokolov B | 3:0 (kon.) | | | Uh.Brod – Brumov | 5:4 (kon.) | | | Břeclav – Kroměříž | 9:5 (kon.) |
Žabonosy – Kutná Hora | 5:4 (po pr.) | | | Boskovice – Velká Bíteš | 5:3 (kon.) | | | Mar.Lázně – Trstěnice | 6:4 (kon.) |
Žižkov Praha – Kobra Praha B | 7:2 (kon.) | | | Slaný – Mělník | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Veselí nLuž. – Tábor B | 7:5 (kon.) |
HC Vimperk – Pelhřimov B | 9:4 (kon.) | | | Milevsko – Strakonice | 4:5 (po pr.) | | | Č. Krumlov – Hluboká n.V. | 4:5 (po pr.) |
Humpolec – Telč | 4:6 (kon.) | | | Frýdlant – Č. Lípa | 9:1 (kon.) | | | Hronov – Opočno | 8:3 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Jaroměř | 3:5 (kon.) | | | N. Město n. M. – Náchod | 1:9 (kon.) | | | Semechnice – Nový Bydžov | 1:10 (kon.) |
Světlá nS – Česká Třebová | 4:2 (kon.) | | | Choceň – Hlinsko | 4:7 (kon.) | | | Chotěboř – Litomyšl | 4:5 (kon.) |
Lanškroun – Moravská Třebová | 3:18 (kon.) | | | Uničov – Rosice | 14:1 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Blansko | 2:3 (kon.) |
Klatovy – Třemošná | 4:2 (kon.) | | | HC Vajgar – Radomyšl | 3:4 (kon.) | | | Lomnice n/P – HC Jičín | 4:5 (kon.) |
Chrudim – Skuteč | 12:0 (kon.) |
Studénka Sledge – SOHO Olomouc | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Litvínov – HC Sparta Praha Sledge | 1:5 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 4:6 (kon.) |
Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj | 5:7 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Zlínský kraj | 7:4 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Zlínský kraj | 5:3 (kon.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 4:8 (kon.) | | | Louny – Roudnice | 10:7 (kon.) | | | Litoměřice B – Kadaň | 5:3 (kon.) |
konec
HC Energie Karlovy Vary
5:0
(1:0, 2:0, 2:0)
HC Olomouc
53:32
|
Dvě minuty za držení obdržel Stanislav Balán (KVA). Projevil velký nesouhlas nejen potrestaný, ale také fanoušci. Přesto čeká Olomouc přesilová hra.
|
|
38:01
|
Bývalý karlovarský hráč Tomáš Dujsík (OLO) zasedl na trestnou lavici, provinil se totiž hákováním soupeře.
|
|
33:58
|
Dvě minuty inkasoval Václav Skuhravý (KVA) za hrubost.
|
|
28:14
|
Ondřej Šafář (KVA) si vysloužil dvě minuty za hrubost + desetiminutový trest za hrubost. Jan Káňa (OLO) inkasoval dvě minuty za krosček, jehož trest odpyká Bruno Mráz. Dále získal dvě minuty za hrubost + desetiminutový trest za hrubost.
|
|
27:16
|
Sekáním se provinil Dávid Gríger (KVA), který tak na dvě minuty usedá na trestnou lavici.
|
|
25:40
|
Na trestnou lavici zamířil Bruno Mráz (OLO), který se provinil držením Romana Vlacha.
|
|
06:57
|
Ještě před komerční přestávkou odchází na trestnou lavici Martin Kohout (KVA), který se provinil vysokou holí.
|
Branky a nahrávky:
19. T. Rachůnek (Flek), 33. Gríger (Flek, Plutnar), 39. Skuhravý (Plutnar, Šenkeřík), 52. Flek (T. Rachůnek), 60. Gríger (Flek)
Rozhodčí: Mrkva, Kika – Hynek, Gerát
Diváci: 3976
Neproměněná penalta:
HC Energie Karlovy Vary:
F. Novotný (Závorka) – Plutnar, Šenkeřík, Kovačevič, Podlipnik, Sičák (A), M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, O. Beránek – Stloukal, Skuhravý (C), Gorčík – Lapšanský, Balán (A), Kohout.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Škůrek, Ondrušek (C), J. Galvas, Jaroměřský, Dujsík, Staněk – J. Káňa (A), J. Knotek, Strapáč – Burian, Kolouch, Irgl – Ostřížek, Mráz, V. Tomeček – Laš, Nahodil, Skladaný.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Konrád (Lukáš) – Švrček, Škůrek, Ondrušek (C), J. Galvas, Jaroměřský, Dujsík, Staněk – J. Káňa (A), J. Knotek, Strapáč – Burian, Kolouch, Irgl – Ostřížek, Mráz, V. Tomeček – Laš, Nahodil, Skladaný.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mrkva, Kika – Hynek, Gerát
Diváci: 3976
Kamila Stříteská Ströer