Sassuolo – Bologna 2:2 (kon.) | Spal – Frosinone 0:3 (kon.) | Cagliari – Chievo 2:1 (kon.)
Janov – Udinese 2:2 (kon.) | AC Milán – Sampdoria 3:2 (kon.) | Neapol – AS Řím 1:1 (kon.)
Janov CFC
2:2 (1:0)
Udinese Calcio
Neděle 28.10.2018, 15:00 • Stadio Comunale Luigi Ferraris, Janov • Italská Serie A • 10. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (16:56:41)

Utkání je za námi, končí remízou, což je samozřejmě dobrý výsledek pro Udinese, které bere cenný bod. Hrál se velmi dobrý fotbal, po vyrovnání Udinese se domácím podařilo vstřelit druhý gól a Janov opět vedl. Další vyrovnání si ale hosté připravili hned v 70. minutě, kdy parádní ranou vyrovnal Rodrigo de Paul.

90+6

90+6
    Poslední minuta nastaveného času, diváci pískají, Udinese se totiž dostává na polovinu soupeře.

90+4
    Bojuje se ve středu hřiště, na zem se skácel Davide Biraschi (Janov), míč tak získávají domácí.

90+2
    Rodrigo de Paul (Udinese) netrefuje branku Janova z pravé strany.

90
    Rozhodčí nastaví šest minut.

89
    Volný kop domácích, z pravé strany, na polovině soupeře. Domácí již rozehráli, ale nestálo to za nic, hosté se v pohodě ubránili.

87
    Nepřesným pasem na Hiljemarka končí akce domácích, ale ti nakonec budou moci vhazovat.

86
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Ignacio Pussetto, přichází Andrija Balić.

85
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Daniel Bessa, přichází Oscar Hiljemark.

84
    Útočná akce hostů končí faulem, Ionut Radu (Janov) jde ven z branky a rozehrává.

82
    Udinese drží míč u půlící čáry, z hlediště se ozývá pískot.

81
    Žlutou kartu dostává Luca Mazzitelli (Janov CFC).

80
    Pro českého reprezentanta Antonína Baráka skončil dnešní zápas v 80. minutě, nutno ale dodat, že jsme ho na hřišti příliš neviděli, tento zápas mu tolik nevyšel.

80
    Střídání v týmu Udinese Calcio: ze hřiště odchází Antonín Barák, přichází Rolando Mandragora.

79
    Od branky Udinese začíná další akce hostů, kteří drží zatím slušný výsledek, ale remíza je pro ně zřejmě málo, vzhledem k tomu, jak se fotbalisté Udinese prezentují na hřišti.

78
    Udinese postupuje po levé straně dopředu.

75
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Christian Kouamé, přichází Koray Günter.

Martin Dvořák

Branky: 32. Rômulo (pen.), 67. Romero (Bessa) – 65. Lasagna (de Paul), 70. de Paul (Stryger Larsen)

Karty:   37. Biraschi (JAN), 56. Romero (JAN), 58. Kouamé (JAN), 81. L. Mazzitelli (JAN) – 14. Samir (UDI), 19. Behrami (UDI), 25. Opoku (UDI), 67. Musso (UDI)   74. Romero (JAN)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 6:3. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:18.
    Janov CFC: Radu – Biraschi, Romero, Criscito – P. Pereira, Rômulo, Sandro (71. L. Mazzitelli), Lazović – Kouamé (75. Günter), Bessa (85. Hiljemark), K. Piątek.
    Náhradníci: Russo, Vodišek – Günter, Lisandro López, Lapadula, Panděv, Omeonga, I. Medeiros, E. Zukanović, Hiljemark, Veloso, L. Mazzitelli.

Udinese Calcio: Musso – Troost-Ekong, Opoku, Samir – Pussetto (86. A. Balić), Fofana, Behrami (63. ter Avest), Barák (80. Mandragora), Stryger Larsen – de Paul, Lasagna.
    Náhradníci: Scuffet, Nícolas – Wagué, Vizeu, Micin, ter Avest, Pontisso, Mandragora, D'Alessandro, A. Balić.

Rozhodčí: Mazzoleni – Liberatore, De Meo