Mladá Boleslav – Ostrava 5:2 (kon.) | Pardubice – Chodov 1:12 (kon.) | Bohemians – Vítkovice 7:8 (kon.)
Bulldogs – Znojmo 8:2 (kon.) | Otrokovice – Česká Lípa 2:5 (kon.) | Liberec – Střešovice 6:5 (kon.)
FbŠ Bohemians
7:8 (2:2, 1:5, 4:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 28.10.2018, 17:00 • SH Děkanka, Praha • Livesport Superliga • 11. kolo

To je z naší strany vše, my děkujeme za pozornost a někdy zase na viděnou. (19:00:31)

Dnešní utkání je u konce, tři body putují do Vítkovic. Ihned v úvodu šli do vedení po trefě Brauera hosté. Pak ale přišel rychlý obrat domácích Bohemians.

Vítkovice dlouho nečekali na odpověď a sérii pěti gólů zvrátili průběh utkání na svou stranu. Ke konci druhé třetiny se ještě povedlo skórovat jak vítkovickému Hájkovi, tak i zeleno-bílé posole Seilonenovi.

Do poslední třetiny vlétli domácí jako uragán. Sérii tří "bohemáckých" gólů zastavil až vítkovický Oborák. Střela domácího Cabejšeka ke konci třetiny sice zdramatizovala utkání, vzhledem ke skóre ale byla už jen kosmetická.

59:31
    Pokus Matyáše Krebnera zastavila až helma hostujícího brankáře! Tohle byl velmi důležitý zákrok!

59:16
    Vítkovice vybojovali míček, domácí gólman se opět vrací do své branky.

59:00
    Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:44
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Bohemians opět u míčku. Domácí branka teď zeje prázdnotou.

58:26
    Vítkovice se opět dostávají k míčku. Domácí brankář se vrací zpět do svého brankoviště.

58:01
    Bohemians hrají bez brankáře!

58:00
    Právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13
    Další šance pro Bohemians! Ale ani tentokrát se Patrik Šebek z dobré pozice ze středu hřiště neprosadil. Jeho střela skončila v náručí hostujícího brankáře.

56:46
    Hra je zastavena, neběží čas.

56:31
    Josef Juha teď nedokázal z bezprostřední blízkosti prostřelit hostujícího brankáře. K odraženému míčku se teď navíc dostávají hosté z Moravy.

55:46
    Lukáš Hájek teď odmítl obrovskou šanci ke skórování. Běžel na úplně osamoceného Tomáše Hyršla, kterého chtěl vítkovický útočník překvapit nečekanou střelou z bekhendu. Ta nakonec ale skončila pouze v zámezí domácí branky.

55:20
    Další uběhlá minuta potvrzuje nervozitu domácích hráčů. Dnešní utkání má opravdové grády a nechybí mu ani emoce. Důkazem toho je teď menší tlačenice po sporném verdiktu jednoho ze sudích.
    54:07 Daniel CABEJŠEK - 7:8

54:07
    Bohemians právě vstřelili branku!
    DANIEL CABEJŠEK teď měl neskutečné štěstí. Po úniku středem hřiště z velkého úhlu prostřelil jinak dobře chytajícího hostujícího brankáře Petra Gurkovsého. Drama opět může začít. Asistence: Mikuláš Forman

53:48
    Střela vítkovického Romana Oboráka skončila sražená.

Libor Kokoška

Branky a nahrávky: 14. Šebek (Juha), 16. Juha (TS), 35. Seilonen (Laine), 41. Forman (Cabejšek), 42. Dobisík (Juha), 48. Čihák (Juha), 55. Cabejšek (Forman) – 5. Bräuer (Malina), 18. Delong, 23. Delong (Jastřembský), 28. Sladký (Delong), 30. Hájek (Řezanina), 32. Delong, 39. Hájek (Řezanina), 51. Oborák (Hájek)

FbŠ Bohemians: Kotouček (32. Hyršl) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šefčík, Čihák, Křivanec, Krbec – Šebek, Krebner, Juha – Seilonen, Laine, Chudina – Kieler, Kindl, Cabejšek – Kupela.
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Souček) – Jan Šebesta, Nehera, Rýpar, Děček, Hubálek, Malina – Firda, Polášek, Oborák – Sladký, Gattnar, Řezanina – Hájek, Bräuer, Jastřembský – Delong, Besta.

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský