Košice – Banská Bystrica 1:3 (kon.) | Zvolen – Poprad 3:4 (kon.) | Žilina – Trenčín 1:0 (1:0 po s.n.)
Miskolc – Lipt. Mikuláš 2:4 (kon.) | Detva – Nové Zámky 1:3 (kon.) | MAC Budapešť – Nitra 2:8 (kon.)
po s.n. (1:0)
MsHK Žilina
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Neděle 28.10.2018, 17:00 • Zimní stadión Žilina • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

65 minut hry nepřineslo žádný puk v síti a až v páté sérii nájezdů rozhodl domácí Huna o hubeném vítězství Žiliny. Zatímco druhá třetina patřila Trenčínu, ve třetí a v prodloužení měli více vyložených šancí domácí hokejisté, kteří se ale nedokázali prosadit přes výborně chytajícího Valenta. Hrdinou zápasu je i domácí Mikoláš, který odolal spršce 45 střel, navíc čisté konto udržel i proti kompletní pětici exekutorů samostatných nájezdů. (19:48:41)

Statistiky zápasu:
    Střely na bránu 46:45 (9:15, 16:18, 14:7 – 7:5), vhazování 32:30, vyloučení 3:5, bez využití.

Žilina vítězí na samostatné nájezdy 1:0, jediným úspěšným střelcem nejen rozstřelu, ale i celého podvečera byl RUDOLF HUNA.

5. série
    1:0
    Konečně! Rudolf Huna vymetl horní růžek Valentovy brány a rozhoduje dnešní zápas.

5. série
    0:0
    Mikoláš si povyjel a vyráží střelu Tibora Vargy.

4. série
    0:0
    Jenčík nic nevymýšlel a vypálil golfákem, jenže jen do Valentova betonu.

4. série
    0:0
    Radivojevič na rozdíl od předchozích exekutorů pálil na vyrážečku, Mikoláše nepřekonal.

3. série
    0:0
    Barta zkusil krátký bekhendový blafák mezi betony. Nic z toho nebylo.

3. série
    0:0
    Ani Bartovič to neprovedl dobře, Mikoláš mu kotouč rozklekem vypichuje od hole.

2. série
    0:0
    Špatně provedený nájezd zakončuje Podešva vedle.

2. série
    0:0
    Ölvecký nepropálil Mikoláše po ledě mezi betony.

1. série
    0:0
    Ani Baginovi bekhendový blafák nevyšel.

1. série
    0:0
    Hecl bekhendovou kličkou netrefuje bránu.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo, za 65 minut neviděli diváci na zimním stadiónu v ŽIlině žádný puk v síti a o vítězi a majiteli druhého bonusového bodu tedy rozhodnou až samostatné nájezdy.