Slavia – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Příbram – Plzeň 3:2 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Sparta – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 3:2 (kon.)
SK Slavia Praha
0:4 (0:2)
FK Mladá Boleslav
Pondělí 29.10.2018, 11:00 • Praha • Juniorská liga – Čechy • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:52:54)

Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:9. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 12:11.

Je konec. Mladá Boleslav dnes vyhrála naprosto jasně 4:0 a jde na druhé místo za Spartu.
    Už ve 21. minutě se hosté dostali do vedení, když se prosadil Dib a pokračovali v útočné hře, což se vyplatilo, jelikož ve 31. minutě se dostali do dvoubrankového vedení po brance Daniela Nováka.
    V 56. minutě to bylo už 3:0 pro hosty, jelikož se trefil Šimon a ke konci utkání přidal čtvrtý zásah Boleslavi Jiří Valenta.

90

89
    Domácí se dostali ke střele, ale ta nic nepřinesla.

88
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Šimon, přichází Vrána.

87
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Nakonec hosté dávají ještě čtvrtou branku a tohle už je debakl. Autorem branky je JIŘÍ VALENTA.

86
    Nyní domácí získali rohový kop a mohou tak vstřelit svůj první gól v dnešním zápase.

85
    Posléze je to jen autové vhazování pro Mladou Boleslav.

83
    Slavia získala balón na své polovině, ale stejně jako celý zápas se nemůže dostat dopředu k nějaké vážnější střele.

81
    Nyní skončil míč za bránou hostů a bude to tak odkop Mikulce.

79
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Michovský, přichází Mach.

77
    Nyní domácí získali rohový kop z pravé strany a mohou zvýšit svůj náskok.

75
    Nyní je ošetřován domácí hráč a hra je přerušena.

73
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Novák Dav., přichází Krčmář.

73
    Posléze se ale hosté provinili faulem a Slavia má odkop od své brány.

71
    Posléze přišla další střela Mladé Boleslavi, se kterou si domácí brankář poradil a bude to rohový kop.

70
    Dvacet minut před koncem je u míče Slavia, ale ta se nemůže dostat do nějaké šance.