Slavia – Mladá Boleslav 0:4 (kon.) | Příbram – Plzeň 3:2 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 0:0 (kon.)
Sparta – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Teplice 3:2 (kon.)
FK Příbram
3:2 (2:1)
FC Viktoria Plzeň
Pondělí 29.10.2018, 13:00 • Na Litavce, Příbram • Juniorská liga – Čechy • 13. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:54:18)

Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 8:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:12. Fauly: 13:20.

Je konec. Příbram dnes nakonec dokázala zvítězit těsně 3:2. Domácí se dostali do dvoubrankového vedení v úvodu utkání, ale v 57. minutě bylo srovnáno, ovšem následně patřila hra domácím, kteří vstřelili rozhodující gól v 78. minutě a získali tak tři body.

90

89
    Žlutou kartu dostává (1.FK Příbram).

87
    Příbram získala volný kop na své polovině a nikde spěchat nebude.

85
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Hranáč, přichází Patrovský.

85
    Domácí získali rohový kop z levé strany a následně místo centru do vápna rozehráli nakrátko, ovšem následně se dopustili ofsajdu.

83
    Nyní navíc Příbram získala přímý kop z dobré pozice.

82
    Plzeň se sice snaží srovnat, ovšem konec zápasu patří hlavně domácím.

80
    Hostující hráč se ocitl pouze v ofsajdovém postavení.

78
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácí si berou vedení zpět na svou stranu! Po velmi aktivní hře v posledních minutách si tento gól zasloužili a čeká nás velmi dramatický závěr utkání. Autorem branky je PETR PEJŠA.

75
    Domácí brankář Kočí má nyní odkop od své brány.

73
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pavlík, přichází Pek.

73
    Nyní se hosté ocitli jen v ofsajdovém postavení.

72
    Nyní domácí získali autové vhazování na své polovině hrací plochy.

71
    Je před námi dvacet minut plus nějaké nastavení. Po gólu na 2:2 je Příbram aktivnějším týmem.