Ufa – Dynamo Moskva 2:3 (po pr.) | Jaroslavl – Soči 1:2 (kon.) | Minsk – Chabarovsk 3:6 (kon.)
HC Dinamo Minsk
3:6 (0:2, 2:3, 1:1)
Amur Chabarovsk
Pondělí 29.10.2018, 17:30 • Minsk Arena • KHL

Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek pondělního večera! (20:03:42)

Trestné minuty: 8 – 6

Utkání mezi Minskem a Chabarovskem zrovna nejlepší reklamu na hokej nepřineslo. Alespoň jsme ovšem mohli vidět celkem devět gólů.

Na výhře Amuru 6:3 se třemi kanadskými body podíleli útočníci Pavel Dědunov, Danil Fajzullin. Dědunov dva góly, asistence. Fajzullin gól, dvě asistence. Na straně domácích byl nejlepším hráčem autor jejich prvního gólu, Teemu Pulkkinen.
    Konečný výsledek: HC Dinamo Minsk - Amur Chabarovsk 3:6

59:35

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny a s tou největší pravděpodobností také celého dnešního utkání.

58:27
    Jordán se postaral o vyhození, Amur může prostřídat svou bránící čtveřici.

58:02
    Stěpanov a jeho nebezpečná střela z levé strany, Alikin ale dokázal vyrazit.

57:35
    2 minuty a 25 vteřin do konce třetí třetiny. Podaří se domácím využít přesilovku?

57:35
    Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Tomáš Zohorna – 2 min., sekání).

56:50
    Čas plyne velmi rychle. Alikin přitom může být ve své bráně stále naprosto v klidu.

55:56
    Dinamu se zatím nedaří dostat do nějakého závěrečného tlaku.

55:11
    Stěpanov napřáhl na levém kruhu ke střele, ta se mu ovšem vůbec nevyvedla.

54:46
    Amur se provinil icingem, vhazovat se bude opět v jeho obranné zóně.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 33. Pulkkinen (Q. Howden, Kazjonov), 36. Kovyršin (Znacharenko, Kitarov), 51. An. Stěpanov (Chenkel, Kovyršin) – 3. Ruděnkov (Dědunov), 12. Pjanov (Gorškov, Fajzullin), 28. Dědunov (Fajzullin), 35. Dědunov (Rasskazov, Ruděnkov), 36. Fajzullin (Gorškov, Pjanov), 49. A. Kuzněcov (Filippi)

HC Dinamo Minsk: Enroth (35. M. Karnauchov) – Wiercioch, Gotovec, Lisovec, Chenkel, Znacharenko, Chochlov, Jevenko – Q. Howden, Kazjonov, Pulkkinen – Bujnickij, S. Kosticyn (C), A. Kosticyn – Kitarov, Kovyršin, An. Stěpanov – Litvinov, A. Volkov, Kogaljov.
    Amur Chabarovsk: Alikin (Kašík) – D. Vorobjov, Kuzmin, Turbin, Korjagin, Jordán, Žuravljov, Alexandrov – Fajzullin, Pjanov, Gorškov – Potěchin, Filippi, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (C), A. Kuzněcov – Dědunov, Rasskazov, Ruděnkov – Popugajev.

Rozhodčí: Roman Ščenjov, Konstantin Olenin – Alexandr Černyšjov, Jurij Ivanov

Diváci: 8 686