Wisla Krakov – Zagłębie S. 2:2 (kon.)
Wisla Krakov
2:2 (1:0)
Zagłębie Sosnowiec
Pondělí 29.10.2018, 18:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • Polská Ekstraklasa • 13. kolo

Domácí celek v tomto zápase dvakrát vedl, ale hosté vždy dokázali vyrovnat. Obě branky hostujícího celku zaznamenal aktivně hrající Alexandre Cristovao. Kraków sice měl více ze hry, ale třetí branku se mu vstřelit nepodařilo. (19:56:37)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 7:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:15.

90+6

90+5
    Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Alexandre Cristovao, přichází Giacomo Mello.

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí hráči drží míč pod kontrolou.

90+3
    Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Adam Banasiak, přichází Dejan Vokić.

90+2
    Hostující brankář s výkopem od své branky rozhodně nepospíchá.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat. Domácí akci kryje Dawid Kudła.

90
    Probíhá poslední minuta v poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Převahu má domácí celek.

89
    Zdeněk Ondrášek pálil z dobré pozice, jeho rána však byla zblokovaná obráncem.

89
    Domácí rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, obrana si poradila za cenu dalšího.

86
    Jeden z hostujících hráčů zůstává ležet na trávníku po souboji se soupeřem.
    84. Alexandre Cristovao (SOS) - 2:2

84
    Tým Zagłębie S. právě vstřelil branku! Domácí náskok netrval dlouho a je znovu vyrovnáno. Tentokrát zůstal před branku osamocený ALEXANDRE CRISTOVAO a po centru Michaela Heinlotha dokázal hlavou poslat míč do sítě .

84
    Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Zarko Udovicić, přichází Junior Torunarigha.
    Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Dawid Kort, přichází Zoran Arsenić.

83
    Zagłębie Sosnowiec musí otevřít obranu a pustit se do útoku, času už mnoho nezbývá.
    81. Jesus Imaz Balleste (WIS) - 2:1

81
    Wisła Kraków právě vstřelila branku! Domácí celek se dostává znovu do vedení. JESUS IMAZ BALLESTE se dostal před branku a tvrdou ránou poslal míč pod horní tyčku. S tímto nemohl brankář nic dělat.