K. Vary – Třemošná 1:3 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:3 (0:0, 1:2, 0:1 - N 0:0 - 1:0)
HC Meteor Třemošná
Úterý 30.10.2018, 17:15 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ROBIN SAPOUŠEK.

61:59
    Holý spěchal sám na Kubáta, svůj únik ale zakončil jen střelou do betonu.

60:45
    Sapoušek spěchal do úniku, ve středním pásmu jej ale podrazil Aleš Matoušek (MTT) a Energie jde do početní výhody.

59:02
    Kubát je na střídačce, domácí hrají v šesti.

51:54
    Vogelovo nahození od modré bylo těsně před brankou tečováno na břevno.

51:20
    V souboji u mantinelu si moc důrazně počínal Daniel Kaiser (MTT) a půjde si odsedět dvě minuty za sekání.

50:48
    Šmajda a Blecha vyrazili do přečíslení 2 na 1, finální přihrávka Šmajdy byla ale zblokovaná.

49:55
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Další minela karlovarské rozehrávky. Tu zachytil Beníšek a ačkoliv jemu střela nesedla, ONDŘEJI PEŠKOVI už zato náramně a hostující forvard vymetl šibenici domácí klece. Asistence: Jiří Beníšek.

47:56
    März se zničehonic octl v brankovišti a zkoušel procpat puk za Ženíška, ten však měl svůj pravý beton v permanenci.

39:02
    Po přerušení se u hostující branky strhla menší šarvátka a výsledkem jsou tresty za hrubost pro Jana Botoše (KVA) a Karla Malkovského (MTT).

39:00
    Puk se záhadným způsobem dostal ke vzdálenější tyči, kde stál Matas, proti jeho střele se ale bleskově přesunul Ženíšek.

36:45
    Šmajda a posléze Varvařovský zkoušeli zblízka překonat Filipa Ženíška (MTT), ten ve snaze vše vykrýt podrazil druhého jmenovaného a dostává dvě minuty za podrážení. Místo něj trest odpyká Josef Poch.

31:48
    Trestuhodnou chybu předvedl při rozehrávce jeden z hostujících beků, který těsně u branky namazal Ondřeji Matasovi. Ovšem karlovarská sedmnáctka tuto šanci zahodila střelou do betonu.

30:36
    Varvařovský předvedl nádherný sprint kolem mantinelu a ačkoliv sám neuspěl, po chvíli se kotouč dostal k SAMUELU ŠMAJDOVI a ten se už zblízka nemýlil. Asistence: David Varvařovský, Petr Hrůša.

29:00
    Krásná práce útoku Meteoru. Od mantinelu před branku nahazoval Aleš Matoušek a NICOLAS SCHINDLER tečoval jen do brankáře. Puk se ale odrazil šťastně pro hosty a napodruhé se již Schindler trefil přesně. Asistence: Aleš Matoušek, Daniel Kaiser.

28:29
    Tlak Energie končí přílišným držením Josefa Blechy (KVA) a jeho následným vyloučením.

25:09
    Energie má šanci vyrovnat, menší trest za hru vysokou holí dostává Dominik Plecitý (MTT).

22:59
    Kotouč se kutálel nehlídaný skrz hostující brankoviště, Rymon jej ale za brankovou čáru usměrnit nedokázal.

21:08
    První gól dávají hosté. Od modré vypálil Matěj Houdek a těsně před brankářem ještě kotouč tečoval DANIEL KAISER. Na to už Kubát zareagovat nedokázal. Asistence: Matěj Houdek.

18:25
    V závěru třetiny tu je další přesilovka pro hosty, za pozdní dohrání si jde sednout Josef Blecha (KVA).

15:24
    A vzápětí tu je trest i pro domácí, konkrétně si jej vysloužil Petr Hrůša (KVA) za podrážení.

13:37
    Sapoušek dostal nabito k mantinelu a po jeho střele zazvonila hostující tyčka.

13:11
    Michal Balák (MTT) vystřelil puk přes ochranné sklo a dostává dvě minuty.

08:00
    Máme tu souběžné dvouminutové tresty za souboj u hrazení, dvě minuty dostávají Jakub Vogel (KVA) a Lukáš Lajoš (MTT).

04:52
    A sotva skončila přesilovka Meteoru, početní výhodu dostávají vinou podrážení v podání Dominika Plecitého (MTT) i domácí.

02:46
    Poprvé se vylučuje, příliš hráčů na ledě měli domácí.

David Sokol

Branky a nahrávky: 31. Šmajda (Varvařovský, Hrůša), rozh. náj. Sapoušek – 22. Kaiser (Houdek), 29. Schindler (Matoušek, Kaiser), 50. Pešek (Beníšek)