Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:6 (kon.) | Carolina – Boston 2:3 (kon.)
Columbus – Detroit 3:5 (kon.) | Montreal – Dallas 1:4 (kon.) | Tampa – New Jersey 8:3 (kon.)
Nashville – Vegas 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:4 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:1 (kon.)
Anaheim – Philadelphia 2:3 (kon.) | San Jose – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.)
Buffalo Sabres
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Calgary Flames
Středa 31.10.2018, 00:08 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z tohoto střetnutí je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (02:57:57)

3. Jack Eichel (BUF) 1+0

Výhra navíc Calgary posunula do čela Pacifické divize a tedy na druhé místo Východní konference.

Buffalo od první třetiny vedlo 1:0 a mířilo pomalými krůčky za vítězstvím. Calgary během střetnutí spoustu šanci zahodilo, v samém závěru však při hře bez brankáře, kdy už to vypadalo, že domácí ukořistí dva body, vyrovnal tečí před brankovištěm Tkachuk.

Utkání tak dospělo do prodloužení, ve kterém Buffalo nevyužilo dvouminutovou přesilovku a poté zahodilo přečíslení 3 na 2. Z protiútoku se naopak prosadili hosté, kteří vyhráli druhý zápas v řadě.

62:40 Johnny GAUDREAU - 1:2

62:40
    Calgary právě vstřelilo branku!
    JOHNNY GAUDREAU dostal přihrávku do středního pásma, najel si do pravého kruhu ve velmi pomalém tempu a počkal na doplnění. Přihrál do levé strany Giordanovi, který si položil Huttona a vrátil přihrávku zpět Gaudreauovi, který i v těžké pozici za obráncem dokázal dostat puk do branky. Asistence: Mark Giordano, Sean Monahan.

62:29
    To ale domácím vůbec nevyšlo.

62:20
    Hutton vyrazil v těžké pozici puk a založil přečíslení.

62:04
    Rittich přerušuje hru. Na další vhazování už nastupují oba týmy ve třech.

61:55
    Střílenou přihrávku Dahlina nedokázal Sheary nasměrovat za Rittichova záda!

61:19
    Domácí se dopustili postavení mimo hru.

61:01
    Calgary se podařilo dostat puk až do pásma soupeře.

60:40
    Sabres jsou usazeni v útočném pásmu. Eichel orazítkoval zadní mantinel.

60:18
    Buffalu se nedaří přechod přes útočnou modrou.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 17. Eichel (Pominville) – 60. Tkachuk (E. Lindholm, Monahan), 63. J. Gaudreau (Giordano, Monahan)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – Ristolainen, Dahlin, Scandella, Bogosian (A), C. Nelson, Beaulieu – Pominville, Eichel (C), Skinner – S. Reinhart, Mittelstadt, Sheary – Okposo (A), Sobotka, T. Thompson – Girgensons, Jo. Larsson, Berglund.
    Calgary Flames: Rittich (M. Smith) – Brodie, Giordano (C), Hamonic, Hanifin, R. Andersson, Välimäki – E. Lindholm, Monahan (A), J. Gaudreau – Frolík, Backlund, Tkachuk (A) – Neal, Jankowski, S. Bennett – Dubé, D. Ryan, Hathaway.

Rozhodčí: Hanson, McIsaac – Suchánek, Nagy