Buffalo – Calgary 1:2 (po pr.) | Pittsburgh – NY Islanders 3:6 (kon.) | Carolina – Boston 2:3 (kon.)
Columbus – Detroit 3:5 (kon.) | Montreal – Dallas 1:4 (kon.) | Tampa – New Jersey 8:3 (kon.)
Nashville – Vegas 4:1 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:4 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:1 (kon.)
Anaheim – Philadelphia 2:3 (kon.) | San Jose – NY Rangers 3:4 (0:1 po s.n.)
Anaheim Ducks
2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
Philadelphia Flyers
Středa 31.10.2018, 03:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (05:54:39)

Bodyčeky: 17:25

Je konec. Philadelphia nakonec dokázala zvítězit 3:2, ovšem nic nebylo jasné do poslední sirény.
    Už ve 4. minutě poslal hosty do vedení Sean Couturier, který parádně tečoval nahrávku Girouxe. Flyers měli stále více ze hry, ovšem zápasu v první periodě chybělo hlavně tempo.
    Ve 22. minutě to udělal Pontus Åberg velice pěkně, když vypálil přesně do pravé šibenice a srovnal stav na 1:1. Ve 29. minutě vypálil ze středu Claude Giroux, který čistou ránou prostřelil brankáře Millera a Flyers se tak dostali do vedení 2:1.
    V poslední dvacetiminutovce už to s Anaheimem vypadalo bídně, ale ke konci získali přesilovku, kterou v 58. minutě dokázal přeměnit v gól Åberg. Ovšem odpověď Flyers byla blesková, jelikož se po dvaceti jedna vteřinách prosadil osamocený Patrick.

59:51
    Nyní byl boj za hostující bránou, ale tohle už vypadá pro Flyers dobře.

59:35
    Ducks jen nahodili kotouč do útočného pásma a nemohou se dostat do zakončení.

59:18
    Domácí hrají v šesti!

58:52
    A Flyers chtějí přidat čtvrtý uklidňující gól, ovšem následné dvě střely šly vedle svatyně Anaheimu.
    58:09 Nolan PATRICK - 2:3

58:09
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Radost domácím moc dlouho netrvala, jelikož Philadelphia si bere bleskově vedení zpět na svou stranu! Lindblom zpoza brány našel před domácí svatyní volného NOLANA PATRICKA, který následně zakončil k levé tyči. Asistence: Oskar Lindblom, Robert Hägg.
    57:48 Pontus ÅBERG - 2:2

57:48
    Anaheim právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Domácí proměňují přesilovou hru v branku! Cam Fowler totiž vypálil z pravé strany těsně nad pravý beton, ovšem v dráze letu ještě tečoval kotouč PONTUS ÅBERG a domácí fanoušci se mohou radovat z branky na 2:2! Asistence: Cam Fowler, Ryan Getzlaf.

57:20
    Ryan Kesler nebyl daleko srovnání, ovšem jeho zakončení z pravé strany šlo pouze vedle pravé tyče.

57:02
    Ducks zatím drží kotouč v útočném pásmu, ale střela na branku ještě nepřišla.

56:30
    Teď nebo nikdy, to si nyní musejí říkat domácí hráči, jelikož získali přesilovou hru v posledních minutách základní hrací doby.

56:27
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Jordan Weal – 2 min., podrážení).

Michal Raška

Branky a nahrávky: 22. Åberg (Rakell, H. Lindholm), 58. Åberg (Fowler, Getzlaf) – 4. Couturier (Giroux, Gostisbehere), 29. Provorov (Giroux, Patrick), 59. Patrick (Lindblom, Hägg)

Anaheim Ducks: R. Miller (Gibson) – Montour, H. Lindholm, Welinski, Fowler (A), M. Pettersson, Ja. Larsson – Rakell, Getzlaf (C), Åberg – Street, Kesler, Cogliano – Silfverberg, Steel, Henrique (A) – Gibbons, Lundeström, Blandisi.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Pickard) – Hägg, Provorov, Gostisbehere, Folin, Gudas, Sanheim – Konecny, Couturier (A), Giroux (C) – Voráček, Patrick, Lindblom – Simmonds (A), Weal, Weise – Aube-Kubel, Lehterä, Laughton.

Rozhodčí: Wes McCauley, Dean Morton – Shandor Alphonso, Brandon Gawryletz