Jihlava – Kladno 2:1 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 2:4 (kon.) | Vsetín – Ústí n/L 4:2 (kon.)
Přerov – Prostějov 4:3 (2:0 po s.n.) | Slavia – Kadaň 2:3 (1:2 po s.n.) | Poruba 2011 – Třebíč 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Litoměřice 4:2 (kon.)
po s.n. (2:0)
HC ZUBR Přerov
4:3 (2:0, 0:1, 1:2 - 0:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 31.10.2018, 18:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 20. kolo

Přerovští hokejisté nakonec uzmuli bod navíc do tabulky pravdy poté, co v penaltovém rozstřelu uspěli dvakrát, zatímco jeho soupeř Klimeše nepřekonal ani jednou. Já vám pro dnešek přeji hezký zbytek večera a u dalšího onlajnu z MEO Arény napočtenou! (20:56:00)

Roman PŠURNÝ - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ZUBR Přerov. Autorem vítězné branky se stal ROMAN PŠURNÝ.

Samostatné nájezdy začínají.

Dramatické prodloužení vítěze utkání nepřineslo, bude tedy následovat krátká úprava ledové plochy a po ní samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:45
    Zdeněk Čáp z pravého kruhu mířil co nejníže to šlo a málem i skulinku u pravé Štůralovy tyče trefil! Oba brankáři dnes ale drží své týmy nad vodou.

63:50
    Na přerovské straně zvoní zase horní tyč!

62:57
    Čáp ostře zlikvidoval Venrkbce výstavním bodyčekem, na opačnou stranu ujel Sikora a "rozezvonil" Štůralovu masku. To byla pořádná rána!

62:32
    Dvořáček trefil úplně odkrytou klec. Gól ale nemůže platit, Klimeše v brankovišti atakoval Divíšek.

62:29
    Stále hrají Prostějovští.

62:00
    Puk má na své hokejce už dobrých 20 vteřin Divíšek.

61:08
    Zubři přečkali zbytek Ferencova trestu a pokračuje se ve třech proti třem. Vhazování před Klimešem.

60:42
    Už po pár vteřinách mohlo být rozhodnuto! Havlík předal Venkrbcovi, který už měl Klimeše prakticky překonaného, ale ten vytáhl další fantastický zákrok špičkou pravé brusle v rozštěpu. Na opačné straně ujížděl Procházka, ale rozduněl pouze mantinel za Štůralou.

60:01

Dnešní utkání sleduje 2711 diváků.

Do třetího dějství vkročil o mnoho lépe Prostějov, když po dvou brankách Dvořáčka vedl držel vedení 3:2 ještě dvě minuty před závěrečnou sirénou. Tu však oddálil v situaci 6 na 4 Radomír Pala a poslal zápas do prodloužení. Obě mužstva mají po bodu, o druhý bonusový se porvou ve třech proti třem. Pokud pětiminutové prodloužení nerozhodne, budou následovat samostatné nájezdy.

60:00

59:42
    Pšurný chtěl brankáře hostí nachytat a zakončit zpoza brány u pravé tyčky, Štůrala však prostor u brankové konstrukce utěsnil.

59:35
    Doležalova střela z levého kruhu je zlikvidována Štůralovým ramenem. Bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

59:06
    Pro Jestřáby se ale situace lepší. Stejným prohřeškem se provinil Jakub Ferenc a míří za Miklišem na trestnou.

58:44
    Ondřej Mikliš teď zavařil svému týmu. Ve středním pásmu se provinil hrubostí k Tomáši Doležalovi a oslabuje svůj tým chvíli před koncem.

58:44
    Postavení mimo hru Jestřábů.
    57:59 Radomír PALA - 3:3

57:59
    Přerov právě vstřelil branku!
    Obrovská euforie strhává diváky v MEO Aréně! Klimeš byl ze hry jen pár vteřin, když Roman Pšurný z osy hřiště na modré čáře nabyl RADOMÍRU PALOVI na levý kruh, který dělovkou z prvního doteku propálil Štůralu!
    Asistence: Roman Pšurný, Marek Sikora.

57:43
    Klimeš opouští branku, Přerovští hráči to zkouší v šesti lidech v poli.

57:16
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Luňák – 2 min., nedovolené bránění).

57:16
    Nevídaná situace! Při Prostějovu stáli všichni svatí! Doležal sváděl souboj s Luňákem před brankou hostí. Mezi ně poté zamířil skákavý kotouč, jenž se odrazil zřejmě od hostujícího hráče a obloučkem spadl na horní tyč! Odtud ale zamířil za branku.

56:49
    Zdeňka Čápa ostře přišpendlil jeden ze soupeřů na mantinel. Ten se po přerušení hry z ledu sbírá a míří na střidačku a přes to, že plive krev, se vylučovat nebude. Domácí se opět zlobí.

56:39
    Po oddechovém čase se vhazuje po levé ruce brankáře Štůraly.

56:10
    MEO Aréna se teď zlobí za neodpískaný faul v rohu kluziště, na opačné straně se ale schylovalo ke čtvrté brance. Ležícímu Klimešovi ale tentokrát přálo štěstí, jelikož puk opustil hokejku zakončujícího Jestřába dříve, než by mu přicházelo vhod.

55:16
    Jedná se však stále o poměrně hluchou pasáž zápasu, což dokazuje bojovnost obou celků v závěrečné fázi utkání.

54:29
    Zubři zařazují vyšší stupeň a dobývají postavení v útočném pásmu, Prostějov jim ale odolně kontruje.

53:17
    Roman Pšurný se s ničím nepáral a po překročení modré čáry napřáhl a vyslal na Štůralu tvrdou ránu. Brankář potvrzuje, že je dnes ve slušné kondici.

52:49
    Bekhendový pokus Karpova z pravé strany skrývá Klimeš ve své výstroji, následuje krátká komerční přestávka.

52:28
    Zakázané uvolnění Jestřábů.

51:31
    Navrátilec z trestné Žálčík teď pořádně vystrašil domácí publikum, když puk prohodil přes Klimeše z ostrého úhlu. Nescházelo mnoho, aby zakončoval Starý.

50:38
    Hra Zubrů teď postrádá jiskru, jejich přesilová hra je bezzubá.

49:53
    Navrátilova křižná přihrávka na obránce se hrubě nevyvedla, ba dokonce málem byla námazem pro vysunutého forvarda Jestřábů. Přerov přichází o pásmo..

49:12
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Lukáš Žálčík – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

48:30
    Žálčík ve skvělé pozici promáchl Divíškovu vybídku na střelu z první.

48:19
    Tvrdá Palova střela po zadovce zlikvidována Štůralovým betonem.

47:17
    Prostějovu se tři branky za posledních deset minut hry projevily na předváděné hře, to Zubři se poměrně odmlčeli.

46:46
    Perfektní zákrok ležícího Lukáše Klimeše, jenž se proti letmému dotyku soupeřovy hole s kotoučem stihl přesunout k druhé tyči, kterou tak tak betonem utěsnil!
    46:18 David DVOŘÁČEK - 2:3

46:18
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Prostějov využívá přesilovou hru 28 sekund před jejím skončením! Zaklesnutý s obráncem před Klimešem se octl DAVID DVOŘÁČEK, na něhož přišel pas od Lukáše Luňáka a druhou brankou posílá Jestřáby do vedení poprvé v zápase! Asistence: Lukáš Luňák, Lukáš Žálčík.

46:01
    Žálčíkův nápřah končí na Klimešově lapačce, puk zůstává v pásmu domácích.

45:52
    Ze Sikorova trestu zbývá ještě 54 vteřin.

45:15
    Radomír Pala zpátky na ledě, Přerov krátké oslabení ve třech přežil bez újmy. Velkou šanci měl ale chvíli před tím Tomáš Divíšek, který zblízka Klimeše procedil a puk pak zůstal ležet volný před odkrytou částí klece!

44:49
    Jakub Ferenc ale po buly okamžitě vyhazuje.

44:46
    Pro Přerovany teď nastane těžkých 28 vteřin ve třech mužích. K Palovi přisedá za sekání Marek Sikora.

43:56
    Starý projíždějíc po ose hřiště za sebou nechal kotouč, Procházka se jej zmocnil doslova zadarmo a vyhazuje až ke Štůralovi.

43:14
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Radomír Pala – 2 min., podrážení).

43:02
    Štůrala pro jistotu nahození z dálky přidržel a hru přerušil.

42:26
    Navrátil chtěl od pravé strany prohodit kotouč do středu kluziště, kam si sjížděl jeden z jeho spoluhráčů. Mikliš v roli posledního obránce se ale obelstít nenechal.

42:06
    Icing domácího mužstva.

41:34
    Hra se přelévá ze strany na stranu, něco příliš zajímavého však na ledě k vidění není.
    40:26 David DVOŘÁČEK - 2:2

40:26
    Prostějov srovnává stav utkání! Přerovské útočníky teď v zakončování brejků vyškolil DAVID DVOŘÁČEK a Klimešovi dobře provedenou kličkou s následným zakončením pod víko nedal šanci. Asistence: Jan Zdráhal.

40:10
    Zubři vítězí na buly ve středním pásmu a vyvážejí hru ke Štůralovi.

40:01

Ve druhém dějství byl aktivnějším celkem domácí výběr kouče Přecechtěla. Množství úniků ale ztroskotalo na dobře chytajícím Štůralovi. Branku nakonec prostřední třetina nabídla a to na jejím konci ve 38. minutě, když puk ze skrumáže těl dopravil za brankovou čáru Tomáš Karpov. Třetí třetina začne přibližně v 19:52.

40:00

39:28
    Sikorova střela z pravého kruhu sice nesnesla gólové parametry, ale Štůralu donutila zasáhnout Bude se vhazovat po jeho levici.

39:07
    Ofsajd Vykoukalových svěřenců.

38:45
    Domácím hokejistům se nedaří získat útočné pásmo, prostějovští hráči dobře brání.

38:15
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Ladislav Havlík – 2 min., napadení).
    37:17 Tomáš KARPOV - 2:1

37:17
    Zničehonic se Jestřábi zapisují do gólových statistik večera. Doslova z vody teď uvařili dobrou polévku, když v nepřehledné situaci dostal puk za ležícího Klimeše TOMÁŠ KARPOV. Gólové situaci však předcházela skvěla souhra Miromanova s Venkrbcem. Asistence: Daniil Miromanov, Matouš Venkrbec.

36:06
    Pšurný zachytil Venkrbcův pas a vyslal do útoku Procházku. Jeho přízemní střela minula klec hostů o zhruba půl metru.

35:45
    A s vítězným koncem pro hosty, ti míří do ofenzivy.

35:33
    Buly po Štůralově levici se opakuje.

35:31
    Přetlačovanou nakonec neukončil hvizd sudího, nýbrž zákrok Štůraly na úplně opačné straně hrací plochy.

35:20
    Černý se do sebe zaklesl s Karpovem a přetlačují se za Klimešem.

35:04
    Ofsajd Přerova.

34:48
    Jestřábí už hrají v plném počtu, hrací předmět mají ale nadále na svých hokejkách Zubři.

34:02
    Štůrala předvádí tygří skok a schovává puk pod lapačku. Prostějovští tak domácí snahy úspěšně přerušují.

34:00
    Zubří tlak eskaluje, Prostějov už by potřeboval vystřídat.

33:28
    Doležal střílí z ostrého úhlu, ale od Štůraly se mu puk odráží zpět. Zubři nadále drží kotouč.

32:42
    Domácí v plném počtu, začíná jejich přesilovka.

32:35
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká David Dvořáček.

32:29
    Pěknou souhru teď předvedla domácí čtveřice! Hejcman shodil puk v tandemu na Roberta Černého do středu kluziště a ten vytáhl opravdu prudkou střelu, kterou otestoval pozorného Štůralu.

32:07

31:26
    Lukáš Žálčík se prodral po pravé straně kluziště až do míst, kde mohl Klimeše přímo ohrozit. I ten, podobně jako Štůrala, vykryl nebezpečně mířený puk vyrážečkou.

30:38
    U střídaček si teď zkřížili cestu Ondřej Kopta (PRE) s Danielem Kolářem (PRO). Oba si doslova očichali rukavice a za hrubost spolu míří i na trestnou lavici.

29:32
    Štůrala kryje další pokus prchajícího hráče! Tentokráte se střelecky neprosadil Procházka.

29:13
    Mikliš prohodil kotouč středem kluziště na Kverku. Ten ještě ve spolupráci se Starým podržel hru v pásmu, aby se po delší době spolu postarali o vzruch i před domácím brankářem.

28:19
    Velmi podobná situace se teď zopakovala pouze za většího počtu účastníků! Zubři mířili do situace dva na jednoho, přičemž měl Hejcman drobný náskok. Jeho střela zápěstím opět končí na vyrážečce prostějovského gólmana.

27:24
    Domácí získali buly ve svém pásmu, odkud okamžitě vystřelil Marek Sikora a v samostatném nájezdu vyzval do souboje brankáře Štůralu! Ten ale ze situace vyšel vítězně, když vytáhl perfektní zákrok vyrážečkou.

26:49
    Před Čápem se utvořila doslova dálnice a mohl střílet, jenže předvedl perfektní čtení hry a naopak počkal, až se mu do volného prostoru sjedou bránící Prostějované a uvolní Tomáše Doležala. Ten obdržel přihrávku a snažil se skórovat z velké blízky těsně u Štůraly!

26:20
    Hejcman nabral příliš velkou rychlost. Pas Černého k Navrátilovi sotva stihl dojet a přerovský útočník s číslem 27 už překračoval hranici útočného pásma.

26:04
    Střeleckou pozici si hosté nakonec nevypracovali a znovu dopustili, aby soupeř vyhodil. Ferenc se vrací z trestné lavice, Prostějov se ve stejnou dobu dopouští icingu.

25:26
    Jenže domácím se znovu daří vyhodit. Červenobílým zbývá něco přes půl minuty z Ferencova vyloučení.

24:45
    Přerov vyhazuje, Jestřábi se musejí snažit o dobytí pásma nanovo.

24:04
    Prostějovský tlak vyústil až v nedovolené bránění Jakuba Ference (PRE). Ten si odsedí dvě minuty.

23:45
    Kverka číhal zcela volný ve středu hřiště a přerovské vyhození jej jen tak tak minulo.

23:16
    Starého střela je sražena Klimešovým betonem do rohu kluziště.

22:46
    Venkrbcova lajna po vyhraném buly vytvářela nepříjemnosti pro domácí hráče, brankář Klimeš byl ale na svém místě.

21:40
    V pěti už hrají rovněž i domácí.

21:24
    Prostějov v plném počtu.

20:59
    Úvodního buly se zmocnili Přerované, kteří následně zajeli do soupeřova pásma a snažili se jej zavřít. Dobrá střela Zbořila nakonec minula tři tyče.

20:01

V prvním dějství hanáckého derby jsme se stali svědky dvou branek. Zubři brzy udeřili ve čtvrté minutě, když si před branku sjíždějící Marek Sikora zapsal třetí gól sezony. Hra se dále nesla v poměrně poklidném duchu jen s drobnou převahou Zubrů. První přesilovou hrou se gólově neuvedli jak Prostějovští, tak ani Přerované, ale těm k druhé brance nakonec stačila výhoda druhá před koncem třetiny, když se prosadil Jakub Ferenc.
    Druhá třetina začne přibližně v 18:57.

20:00

19:40
    Počet hráčů na ledě se srovná. Tomáš Doležal na Štůralu dotíral příliš horlivě a jeho počínání bylo nakonec posouzeno jako sekání.

19:23
    Na střelu Sýkory po vyhraném buly stihl Štůrala zareagovat jen tak tak! Lapačkou v protipohybu nakonec nedopustil, aby se v jeho síti ocitl třetí puk.

19:14
    A Prostějovští znovu budou hrát ve čtyřech. Tomáš Divíšek, jenž si odpyká dvě minuty se hodně zlobí.

19:01
    Probíhá poslední minuta první třetiny.
    18:06 Jakub FERENC - 2:0

18:06
    Nakonec se Zubři ke střele dostali a to po velmi pěkné přihrávce Zdeňka Čápa, jenž našel na kruhu stojící JAKUBA FERENCE. Dvoumetrový zadák napřáhl a z prvního doteku propálil Štůralu, čímž ukončuje trest Hollanda 17 vteřin před jeho vypršením.
    Asistence: Zdeněk Čáp, Tomáš Sýkora.

17:30
    Starý protečoval Žálčíkovo nahození a hosté mohou střídat. Na jakoukoli střelu Přerova v této přesilovce nadále čekáme.

17:09
    A Přerov se ke všemu po další nepřesnosti dopouští dalšího zakázaného uvolnění.

16:59
    Šikovný průnik předvedl Rus ve službách Prostějova Daniil Miromanov, ale na Černého si nakonec nepřišel. Prostějov však nadále drží Zubry daleko od své brány.

16:23
    Zubři si zahrají podruhé v přesile. Nedovoleně si počínal prostějovský Rhett Holland.

15:33
    Divíšek měl na levém kruhu dobrou pozici, vhodnou situaci k vyslání střely však promeškal.

15:08
    Daniel Krejčí je zpátky na ledě, Prostějov hraje v plném počtu.

15:00
    Kotouč vyváží Miromanov, i Jestřábi první oslabení večera zřejmě zvládnou bez újmy.

14:22
    ...a zatím jsme mnoho neviděli.

14:08
    Minuta první přesilovky Přerova je pryč.

13:27
    Palova střela končí pouze na zadním mantinelu, domácí se připravili o pásmo, dobýt soupeřovo se pak posnažili hosté, ale přechod do něj jim zkazilo postavení mimo hru.

13:08
    Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov (Daniel Krejčí – 2 min., hrubost).

12:47
    Po "dlouhé" době další icing domácího mužstva. Hře by neuškodilo, kdyby se čísla v kolonce zakázaných uvolnění přesunula například mezi střelecké pokusy.

12:38
    Rozhodčí však nepřehlednou situaci vyhodnotili jako dlouho trvající a hru přerušili.

12:31
    O kotouč se bojuje podél mantinelu v přerovské třetině.

11:44
    Prokeš vyjetím do strany vytvořil dost prostoru Kverkovi. Ten mu ale přejel modrou čáru dříve, než by se Prostějovu hodilo.

11:18
    Zakázaných uvolnění ve hře málo opravdu není. Teď se jej dopustili přerovští hráči.

10:28
    Na pravém křídle nabral slušnou rychlost Dvořáček, zkusil vypálit zápěstím, domácí muž s maskou ale zasáhl špičkou betonu a nasměroval puk do ochranné sítě.

10:13
    Luňákova žabička přeletěla Prokeše, puk si v klidu mohl přebrat Malina. Jeho pas ale rovněž nenašel adresáta a končí na zakázaném uvolnění.

09:36
    Po dalším icingu Jestřábů se domácí zmocnili buly, Ondřej Kopta se snažil Štůralu překvapit pohotovou střelou, ten ale ukryl kotouč na své hrudi.

09:11
    Puk se teď s každou vteřinou ocital na hokejce jiného hráče, nastala pasáž plná odrazů a nepřesností, kdy obě mužstva bojují uprostřed kluziště.

08:46
    A vhazování před ním se bude po chvilce znovu opakovat, Prostějov se dopustil zakázaného uvolnění.

08:25
    Zubři v plném počtu, po úmyslném ofsajdu hostů se hra přesouvá před Štůralu.

08:18
    Zdráhalova střela trefuje prvního hráče stojícího v cestě, jímž byl Čáp, který okamžitě vyhazuje. Přerovští se už v tomto oslabení zvládnou ubránit.

07:26
    A Přerov po vyhraném vhazování vzápětí vyhazuje přes všechny čáry.

07:19
    Nápřah od modré končí na Klimešově betonu a následně v ochranné síti. Hra se přerušuje.

07:07
    Prostějovská pětka už se však staví zpátky na své značky v pásmu Zubrů.

06:40
    Hejcman sebral kotouč po odrazu a na osvobozuje Zubry.

06:23
    Tomáš Štůrala vyjel odehrát kotouč za branku, ale vůbec si nevšiml forčekujícího Milana Procházky, se kterým se střetl. Gólman Jestřábů se skácel k zemi, přičemž přišel o masku, veterán Procházka míří na trestnou lavici za napadení. Uvidíme tedy první přesilovou hru.

05:10
    Skvěla práce Tomáše Karpova! Šimon Kratochvil nabral rychlost na levé straně, poslal příhrávku na druhou stranu Sýkorovi, kterému se odkryl velký kus brány. Prostějovský forvard však špičkou hole překazil domácí protiútok.

04:49
    Prostějov získal postavení v útočném pásmu a Klimeš musel zasahovat. Po buly, kteté se odehrálo po jeho levici, se kotouč dostal do ochranné sítě. Vhazování v defenzivní zóně Zubrů se tak bude opakovat.
    03:35 Marek SIKORA - 1:0

03:35
    Na první branku se dlouho čekat nemuselo! Nahození Zdeňka Čápa doslova z nulového úhlu v rohu kluziště šťastně zapadlo za Štůralu! Asistence: Roman Pšurný.

02:35
    Po chybě ve středním pásmu se k puku dostal Jan Starý a mířil na Klimeše úplně sám! Se zakončením se příliš nepáral a jeho střela zápěstím nakonec minula domácí branku.

01:55
    Hejcman s Navrátilem zavezli kotouč do útočné třetiny a dávají prostor kolegům ve čtvrté formaci. Moučka s pukem na holi se snaží rozhýbat obranu Prostějova zpoza brány.

01:10
    Na opačné straně měl Štůrala hodně práce proti druhé přerovské formaci, připsal si několik zákroků i proti četným dorážkám.

00:55
    Žálčík hledal křižnou přihrávkou Divíška, ale ten na puk nedosáhl.

00:17
    Puk po úvodním buly sice mířil na stranu Prostějova, ale na hokejce Tomáše Sýkory, jenž se snažil založit první útočnou akci zápasu.

00:01

Utkání za malou chvíli začne. Obě mužstva už se sjíždějí na ledovou plochu, hosté z Prostějova v dresech bílých, domácí Zubři v barvě modré.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šimonů) – Pala (A), Čáp, Ferenc, Zbořil, R. Černý, Malina, Padrnos – T. Doležal, T. Sýkora (C), M. Kratochvíl – Milan Procházka (A), Pšurný, Sikora – Kopta, Hejcman, Navrátil – Mašín, Moučka, Š. Kratochvíl.

LHK Jestřábi Prostějov: Štůrala (Neužil) – Krejčí, Holland, J. Zdráhal, Miromanov, Havlík, Mikliš, D. Kolář – Karpov (A), Divíšek, Žálčík – L. Luňák (C), Venkrbec, Dvořáček – Starý, Kverka, Prokeš – Matýs, Žukenov, Antoníček.

Rozhodčí: Skopal, Kopeček – Poruba, Měkýš.

5.KOLO, ST 19.9. Prostějov – Přerov 1:4

I v tabulce sedmí Přerovští Zubři zažívají podobně jako jeho soupeř bodový útlum a to zejména kvůli marodce, která mužstvo v poslední době sužuje. Z posledních pěti zápasů zvítězili pouze jednou, naposledy pak podlehli prvnímu Motoru České Budějovice na jeho ledě poměrem 1:3.

Jeho nejproduktivnějším forvardem je hráč s číslem 91 Roman Pšurný (5+11), první pozici v rámci statistik střelců pak nadále drží se šesti góly ostřílený Milan Procházka. Brankoviště Přerova nejčastěji strážil Lukáš Klimeš, jenž má zezadu dobrý výhled na nejvíce bodujícího přerovského obránce Mikuláše Zbořila (3+7).

U prostějovských Jestřábů došlo v sobotu k propadu na deváté místo v tabulce. Týmu se teď daří méně, než tomu bylo například na začátku měsíce. Z posledních šesti zápasů utržili body do tabulky pouze dvakrát, naposledy podlehli na svém ledě pražské Slavii (3:6).

Prostějov má ve svých řadách trojici nadprůměrně bodujících hráčů v rámci celé ligy. Řeč je o Tomáš Divíškovi (11+16), jenž je zároveň nejproduktivnějším hráčem ligy, zatímco ocenění střelce ligy by přebíral Lukáš Žálčík (12+4) a Tomáš Nouza (12+11), který se však momentálně potýká se zlomeninou čelisti. Kasu Jestřábů nejčastěji hlídá Jakub Neužil.

Přeji pěkný středeční podvečer z přerovské MEO Arény, která se v rámci 20. kola Chance ligy stane dějištěm hanáckého derby mezi domácím Přerovem a hostujícím výběrem z Prostějova.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 4. Čáp (Pšurný), 19. Ferenc (Čáp, T. Sýkora), 58. Pala (Pšurný, Sikora), rozh. náj. Pšurný – 38. Karpov (Miromanov, Venkrbec), 41. Dvořáček (J. Zdráhal), 47. Dvořáček (L. Luňák, Žálčík)