Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 3:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 2:8 (kon.)
Kopřivnice – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Orlová 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
BK Havlíčkův Brod
Středa 31.10.2018, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Kohút, Pospíchal, Port, Slabý, Dominik Kasalý (C), Oščádal – Martin Hadrava, Filip Kasalý (A), Marek Hadrava – Heinrich, Patočka, Vysloužil – Votápek (A), Mejzlík, Kadlec

BK Havlíčkův Brod: Marek (Folvartský) – Semrád, Dvořák, Vala, Kulhánek, Kadeřávek, Šmíd – Holenda, Přidal, Třetina (C) – Milfait (A), Voříšek (A), Michálek – Kuchta, Chlubna, Kozlík – Beneš, Blinka

Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Král.

Obě mužstva nastupují na led, utkání zanedlouho začne.

00:01

00:04
    Úvodní vhazování pro Havlíčkův Brod.

01:16
    První šanci domácích si připisuje Heinrich, jeho střelu tečuje hostující obrana do ochranné sítě.

01:44
    Zakázané uvolnění hostů.

01:50
    Kadlec prověřil Marka ihned po vhazování.

03:14
    Hra zatím velice opatrná na obou stranách, ani jeden z týmů se neusadí po delší dobu v útočném pásmu.

04:31
    Patočka vyzkoušel střelu z prostoru kruhů.

04:58
    Kadlec se snažil s pukem protlačit do útočného pásma, zastavilo ho trio hostujících hráčů.

05:38
    Pospíchal prověřil gólmana z malého úhlu, ten raději puk podrží.

06:44
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Domácí střílí první branku zápasu. Patočka vybojoval puk v obranném pásmu, Vysloužil nahodil puk do útočného pásma a VLADIMÍR PORT tečoval bekhendem přímo do sítě hostů. Asistence: Martin Vysloužil, Matouš Patočka

07:29
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Hosté ihned vyrovnávají. Milfait po rozehrávce perfektně zamířil puk přímo na volného LUBOŠE VOŘÍŠKA, který prostřeluje z blízkosti bezmocného Holíka. Asistence: Jan Milfait, Vojtěch Šmíd.

09:46

11:10
    Patočka našel prostor mezi Markovými betony, hostující gólman na poslední chvíli likviduje velkou šanci domácích.

13:00
    Martin Hadrava prověřil v úniku bekhendovou střelou Marka. Další velká šance Medvědů.

13:35

14:00
    Heinrich vyzkoušel tvrdou střelu, ihned poté následuje hra vysokou holí na straně Bruslařů.

15:04
    Pelhřimovské obléhání trvá pouze chvíli, nepřesná přihrávka vyhání domácí ven z pásma.

15:31
    Kuchta v úniku trefuje horní tyč!

16:06
    Střela Martina Hadravy končí po teči hostů v ochranné síti.

16:24
    Na Kulhánkovu střelu musel Holík hodně natahovat svůj pravý beton.

16:52
    Valovu střelu s klidem likviduje Holík.

17:19
    Michálek se kličkou zbavil domácí obrany, jeho tvrdá střela končí na zadním plexiskle.

17:49
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., sevření puku rukou).

17:58
    Pospíchal nestihl zachytit puk, Pelhřimov musí ven z pásma.

19:39
    Heinrich vyslal první střelu Medvědů v přesilovce, Marek bez problémů chytá.

19:49

20:00

První třetina je za námi. Medvědi měli zatím ze hry více, už v 7. minutě se prosadil Port. Jenže hosté pouze o necelou minutu dokázali vyrovnat a stav po první třetině je vyrovnaný. Druhá třetina začne přibližně v 18:42.

Obě mužstva se vrací na led, za chvíli začínáme

20:01

20:05

20:41
    Přidal našel osamoceného Milfaita, ten z prostoru kruhů netrefuje.

21:16
    Výhoda pro hosty.

21:31
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kohút – 2 min., podrážení).

21:40
    Semrád prověřil tvrdou střelou Holíka.

21:55
    Votápek vyhazuje, Brod bude muset začít znovu.

22:32
    Také Pospíchal úspěšně vyhazuje.

23:14
    Zámek..

23:31

23:41
    Hadravova tvrdá střela končí v lapačce brankáře Marka.

24:36
    Vhazuje se u Marka.

24:55
    Port na poslední chvíli ubránil přečíslení 3 na 1.

25:20
    Vysloužilovu střelu kryje Marek.

25:32
    Kulhánek mohl vyslat do úniku Milfaita, jeho přihrávka byla příliš prudká.

26:03
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., držení).

26:56
    Hadrava přihrával nepřesně, do šance se dostávají hosté.

27:55
    Medvědi si berou vedení zpět. Vysloužil přihrál na modré čáře Mejzlíkovi, ten se s pukem protlačil kolem mantinelu a u boční tyče nalezl ALEŠ HEINRICH, který z blízkosti trefuje zcela odkrytou část branky. Asistence: Tomáš Mejzlík, Martin Vysloužil.

30:00
    Holíka zasypala spousta střel hostů, se všemi si i přes menší potíže poradil.

30:30
    Dělovku Valy vyráží Holík na zadní mantinel.

31:05
    Fanoušci vidí v posledních sekundách zatím nejatraktivnější část celého utkání, vhazovat se bude u Marka.

31:15
    Mejzlíkova teč trefuje výstroj gólmana hostů.

32:14
    Pospíchal vytečoval střelu Přidala do ochranné sítě.

32:23
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Pospíchal – 2 min., podrážení).

32:27
    Rozhodčí vrací zpět tři sekundy kvůli špatnému provedení vhazování.

32:53
    Třetina vyzkoušel obkroužit branku, Holík se štěstím vychytal.

33:47
    Hosté drží Medvědy v obranném pásmu, střelu Kulhánka Holík pokrývá.

34:23

34:38
    Domácí se až nyní osvobozují ze sevření hostů.

34:49
    Osfajd Pelhřimova.

35:12
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kuchta – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

35:20
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kadlec – 2 min., podrážení).

35:41
    Síly na ledě se vyrovnaly, Medvědi začínají útočnou akci za vlastní brankou.

36:35
    Třetina tečuje nahození od modré do rohu.

37:12

37:20

37:53
    Rozhodčí přerušuje hru, Port se těžkopádně zvedá z ledu.

38:08
    Blinka prověřil Holíka od modré.

38:18
    Hra se opět přerušuje, Holíkova branka se nachází mimo svou pozici.

38:38

38:41
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Mejzlík – 2 min., vysoká hůl).

38:59
    Puk trefuje střešní konstrukci, hra bude pokračovat v obranném pásmu Pelhřimova.

39:31
    Třetina špatně přihrává, do šance se mohou dostat domácí.

39:51
    Martin Hadrava se v úniku trefuje těsně mimo.

39:59

40:00

Druhá třetina je u konce. Oba týmy hrozily hlavně v přesilovkách. Pelhřimov se trefil právě v přesilovce, kdy ve 28. minutě po krásné akci v přesilové hře vrátil Heinrich Pelhřimovu vedení. Ostatní přesilovky zůstaly i přes velké šance nevyužity. Poslední třetina začne přibližně v 19:30.

Hráči se vrací na led, poslední perioda za chvíli začne.

40:01

40:05
    Úvodní vhazování opět pro hosty.

40:42

40:57
    Přidal se dostal až před Holíka a zkusil bekhendem trefit mezeru mezi betony, neúspěšně.

41:32
    Kadeřávek prověřil Holíka od modré.

42:13
    Hadrava zkusil od mantinelu vystřelit, Marek střelu chytá do lapačky.

42:43
    Obrovská chyba v obraně domácích, Blinka z bezprostřední blízkosti trefuje Holíkovy betony.

44:23
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min.,sekání).

Na ledě vznikla velice zvláštní situace, krvavé zranění Mejzlíka nepotrestáno.

44:47
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Michálek – 2 min., hrubost).

45:12
    Hra 4 na 4 zatím plná nepřesností, až nyní se hostům daří domácí uzamknout.

45:55
    Vysloužil osvobozuje Medvědy ze sevření.

46:23

46:47

48:03
    Kadlec v samostatném úniku trefuje po kličce pouze Markovy betony!

48:12
    Oščádal sráží střelu Blinky do ochranné sítě.

48:38
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Blinka – 2 min., vysoká hůl).

49:00
    Chlubna vyvezl puk zpoza brány až do útočného pásma, tam narazil na domácí obranu.

49:22
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Šmíd – 2 min., vysoká hůl).

49:53
    Nátlak Medvědů neúspěšný, po Mejzlíkově nepřesné střele hosté vyhazují.

50:38
    Hosté jdou do čtyř.

50:40
    Vhazování se bude opakovat.

50:49
    Hosté vytečovali puk mimo kluziště, vhazuje se u Marka.

51:22

52:04
    Hadrava omylem přihrál přímo na hostujícího Milfaita, Holík jeho střelu se štěstím likviduje.

53:50
    Domácí nyní skvěle brání modrou čáru, hosty za ní prakticky nepouští.

54:39
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., podrážení).

55:13
    Pelhřimov po sérii přihrávek poprvé v přesilové hře vystřelil, střela míří mimo.

55:43
    Kozlík mohl z bezprostřední blízkosti tečovat za bezmocného Holíka, nakonec trefuje pouze jeho beton.

56:12
    Tvrdá rána Chlubny likviduje dnes skvělý Holík.

56:30
    Hosté vyrovnávají v oslabení. Semrád vyslal PETRA KUCHTU do úniku, který se prosadil střelou mezi beton a lapačku. Asistence: Tomáš Semrád.

58:12
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Hadrava – 2 min., sekání).

58:12
    Oddechový čas pro hosty.

58:51
    Kulhánkovu střelu Holík pohotově vyráží.

59:26
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kasalý F. – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

59:57
    Pelhřimov doplácí na zcela nesmyslná vyloučení. Gól dává MIROSLAV TŘETINA. Bez asistence

Konec zápasu. (20:19:36)

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 7. Port (Vysloužil, Patočka), 28. Heinrich (Mejzlík, Vysloužil) – 8. Voříšek (Milfait, Šmíd), 57. Kuchta (Semrád), 60. Třetina

Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Král