Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 3:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 2:8 (kon.)
Kopřivnice – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Orlová 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.)

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Pelhřimov doplácí na zcela nesmyslná vyloučení. Gól dává MIROSLAV TŘETINA. Bez asistence

59:26
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kasalý F. – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).

58:51
    Kulhánkovu střelu Holík pohotově vyráží.

58:12
    Oddechový čas pro hosty.

58:12
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Hadrava – 2 min., sekání).

56:30
    Hosté vyrovnávají v oslabení. Semrád vyslal PETRA KUCHTU do úniku, který se prosadil střelou mezi beton a lapačku. Asistence: Tomáš Semrád.

56:12
    Tvrdá rána Chlubny likviduje dnes skvělý Holík.

55:43
    Kozlík mohl z bezprostřední blízkosti tečovat za bezmocného Holíka, nakonec trefuje pouze jeho beton.

55:13
    Pelhřimov po sérii přihrávek poprvé v přesilové hře vystřelil, střela míří mimo.

54:39
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., podrážení).

53:50
    Domácí nyní skvěle brání modrou čáru, hosty za ní prakticky nepouští.

52:04
    Hadrava omylem přihrál přímo na hostujícího Milfaita, Holík jeho střelu se štěstím likviduje.

51:22

50:49
    Hosté vytečovali puk mimo kluziště, vhazuje se u Marka.

50:40
    Vhazování se bude opakovat.

50:38
    Hosté jdou do čtyř.

49:53
    Nátlak Medvědů neúspěšný, po Mejzlíkově nepřesné střele hosté vyhazují.

49:22
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Šmíd – 2 min., vysoká hůl).

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 7. Port (Vysloužil, Patočka), 28. Heinrich (Mejzlík, Vysloužil) – 8. Voříšek (Milfait, Šmíd), 57. Kuchta (Semrád), 60. Třetina

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Kohút, Pospíchal, Port, Slabý, Dominik Kasalý (C), Oščádal – Martin Hadrava, Filip Kasalý (A), Marek Hadrava – Heinrich, Patočka, Vysloužil – Votápek (A), Mejzlík, Kadlec
    BK Havlíčkův Brod: Marek (Folvartský) – Semrád, Dvořák, Vala, Kulhánek, Kadeřávek, Šmíd – Holenda, Přidal, Třetina (C) – Milfait (A), Voříšek (A), Michálek – Kuchta, Chlubna, Kozlík – Beneš, Blinka

Rozhodčí: Čuňočka – Vašíček, Král