Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | David Servis – Mor. Budějovice 3:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 2:8 (kon.)
Kopřivnice – SHK Hodonín 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Orlová 4:1 (kon.) | Nový Jičín – Opava 4:2 (kon.)
HC Bobři Valašské Meziříčí
4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
MSK Orlová
Středa 31.10.2018, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. (20:09:35)

Domácí v závěrečné periodě přidali ještě jednu branku z hole Stanislava Báchora, kterou definitivně stvrdili své dnešní vítězství. Bobři tak odčinili debakl z Hodonína, naopak Orlová po vítězství nad Ďábly znovu prohrává.

59:35
    Orlová už pouze drží kotouč za Svobodou a oba týmy vyhlížejí konec utkání.

58:55
    Hosté už jen vyhazují do útočného pásma a smířeni s výsledkem dnešního duelu se pohybují ve svém obranném pásmu.

58:08
    Rychlou akci Orlové zastavuje pozorné oko pomezního sudího, kterým spatřil ofsajd.

57:29
    Valaši drží kotouč na hokejkách a kontrolují závěr třetí periody.

56:42
    Zakázané uvolnění přesouvá hru na druhý konec kluziště. Čárový sudí vhodí puk po levici Svobody.

56:20
    Vhazování nařízeno před Šurým poté, co se kotouč ocitl mimo ledovou plochu.

55:15
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Domácí se velmi přibližují k zisku tří bodů. Pořický našel na modré přesným pasem STANISLAVA BÁCHORA, který ranou z první vymetl horní růžek Svobodovy svatyně. Asistence: Jakub Pořický.

54:21
    Seidler si rychle vyměnil kotouč s Vaňkem v útočné třetině, prvně jmenovaného ale od kotouče odstavila obrana soupeře.

53:24
    Dalajka si zavezl puk do útočného pásma, kde s ním dostával před Svobodu. V klíčový moment byl ale odzbrojen Puškárem.

52:31
    Hra se v posledních minutách čím dál tím více kouskuje. Otázkou zůstává, kterému z týmů bude do konce třetiny takový stav vyhovovat více.

51:45
    Šurý lapil ránu Sladkovského, který zůstal před brankou úplně neobsazený a měl tak možnost klidného zakončení.

51:06
    Oba soupeři svádějí tuhý boj o kotouč za brankou Šurého.

50:22
    Orlová v plném počtu.

49:56
    Orli se znovu osvobozují a vyhazují přes všechny čáry. Tahle přesilovka Bobrů bude patřit k těm méně povedeným.

49:05
    Domácí znovu zavezli puk do útočné třetiny po vyhození soupeře a vytvářejí další útočný zámek.

Daniel Gargulák

Branky a nahrávky: 23. Seidler (Vaněk), 30. Seidler (Žák, Daněk), 39. Dvořák (Váňa, Seidler), 56. Báchor (Pořický) – 6. Achmeťjanov (Šendera, Štěpánek)

HC Bobři Valašské Meziříčí: Šurý (Slovák) – Báchor, Váňa, Žák, Baroš, Jenáček, Rudl, Holiš, Kamas – Pořický, Daněk (A), Brunec (C) – Vaněk, Dvořák, Seidler – Dalajka, Martiník (A), Andris – Kuchařík, Peška, Dubnický.
    MSK Orlová: Svoboda (Ovčáři) – Štěpánek, Šendera, Adam, Puškár (A), Janiczek, Stránský, Spálovský – Rubner, Kuťák, Sladkovský (C) – Ballner, Smrčka, Hovsepjan (A) – Achmeťjanov, Kaukič, Flok – Dang, Kovařík, Kysučan.

Rozhodčí: Škach – Wesley, Pospíšil.