Středa 31.10.2018, 01:45 • Arena do Grêmio • Copa Libertadores • Semifinále

Střely mimo: 3:8.
    Rohy: 2:6.
    Ofsajdy: 0:0.
    Fauly: 15:17. (03:54:23)

Je tu konec dnešního infarktového zápasu! Domácí se v prvním poločase dostali do vedení díky brance Gomese. Ve druhém poločase vypracovali také několik šancí a vypadalo to, že si Grêmio postup pohlídá. Jenže v 82. minutě přišlo vyrovnání z hlavičky Borrého a poté odpískaná penalta ve prospěch hostujícího celku. Ta vyvolala velkou vlnu emocí a druhou žlutou kartu pro domácího Bressana. K pokutovému kopu se nakonec postavil Martínez a zkušeně ji proměnil. Poslal tak svůj tým do finále letošního ročníku Copa Libertadores.

Ode mě je to pro dnešek vše a u dalšího onlajn přenosu na počtenou.

90+14

90+14
    Všechny dlouhé nákopy domácího celku sbírá ze vzduchu Armani naprosto v pohodě.

90+13
    Ještě jedna šance River Plate z pravé strany, ale pokus jednoho z útočníků skončil pouze na boční síti.

90+13
    Alissonův pokus končí v náruči Armaniho, který uklidňuje svůj tým.

90+12
    Ještě šance pro brazilský celek z přímého volného kopu.

90+11
    Jednoho z hostujících fotbalistů berou křeče a hráčům Grêmia se to samozřejmě nelíbí. Z tribun je slyšet také ohlušující pískot.

90+10
    Domácí fotbalisté se snaží s výsledkem ještě něco udělat, ale nyní jsou to oni, kteří potřebují vstřelit k postupu dvě branky.

90+7
    Žlutou kartu dostává Grohe (Grêmio).

90+7
    Žlutou kartu dostává Martínez (River Plate).

90+7
    Nastavovat se bude třináct minut!
    90+5. MARTÍNEZ - 1:2

90+5
    River Plate právě vstřelilo branku! Hosté jdou do vedení a najednou jsou to oni, kdo postupují! K již zmíněnému pokutovému kopu se postavil GONZALO NICOLÁS MARTÍNEZ a proměnil ji naprosto v pohodě. Gólmana poslal na druhou stranu a svou střelu přesně na pravou stranu pod břevno.

90+2
    Rozhodčí ještě vše vysvětluje domácímu trenérovi. Pomezní, kvůli jeho ochraně, musí všude s ním.

90
    Několik minut se již nehraje. V Brazílii jiskří neuvěřitelné emoce.

88
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Bressan (Grêmio).

88
    Bude to pokutový kop pro River Plate!

Aleš Skok

Branky: 36. Gomes – 82. Borré, 90+5. Martínez (pen.)

Karty:   57. Miranda (GRM), 64. Cortez (GRM), 70. Bressan (GRM), 78. Cícero (GRM), 90+7. Grohe (GRM) – 32. Pérez (RIV), 70. Pinola (RIV), 90+7. Martínez (RIV)   88. Bressan (GRM)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:17.
    Grêmio: Grohe – Gomes, Geromel, Miranda (70. Bressan), Cortez – Maicon (54. Soares), Michel – Ramiro, Cícero, Alisson – Ferreira (86. Thaciano).
    Náhradníci: Victor – Moura, Soares, Thaciano, Douglas, Bressan, Marinho.

River Plate: Armani – Casco, Pinola, Maidana, Montiel – Palacios, Ponzio (24. Pérez), Fernández (46. Martínez) – Quintero (63. Scocco) – Borré, Pratto.
    Náhradníci: Lux – Mora, Martínez, Mayada, Pérez, Quarta, Scocco.
    24.10.2018
    River Plate - Grêmio 0:1

Branky: 62. Michel (Alisson)

Karty:   36. Borré (RIV), 59. Maidana (RIV), 60. Pinola (RIV), 69. Ponzio (RIV) – 48. Alisson (GRM), 59. Kannemann (GRM), 90+3. Michel (GRM)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 25:17.