Wolfsberger – Rapid 0:3 (kon.) | Lustenau – Salzburg 0:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Linz 0:3 (kon.)
Lafnitz – St. Pölten 2:3 (kon.) | Ried – Wiener 1:2 (kon.)
RZ Pellets Wolfsberger AC
0:3 (0:2)
SK Rapid Vídeň
Středa 31.10.2018, 18:00 • Lavanttal-Arena, Wolfsberg • Rakouský pohár • Osmifinále

Přeju hezký zbytek dne a u sledování dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (22:38:40)

Rapid Vídeň porazil Wolfsberger na jeho hřišti 3:0 a zcela po zásluze postupuje do čtvrfinále domácího poháru. Do vedení poslal hosty přesnou hlavičkou Pavlovič. Tentýž hráč využil v nastavení úvodní půle zaváhání Ritzmaiera a gólem do šatny zasadil zřejmě rozhodující úder. Ve druhém poločase pečetil výhru po chytře zahraném rohu Knasmullner. Rapid Vídeň se tak může těšit z postupu do čtvrtfinále, to pro Wolfsberger cesta OFB Cupem končí. (19:56:40)

90+2
    Rozeběhla se poslední minuta zápasu. Rapid může začít slavit postup do čtvrtfinále.

90+1
    Domácí budou mít k dispozici ještě jeden nebezpečně vyhlížející přímý kop.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

89
    Ivanova přihrávka zblokovaná, roh pro hosty.

88
    Guillemenot neuspěl v souboji jeden na jednoho a upadl, píšťalka rozhodčího zůstala němá.

87
    Míč na svých kopačkách drží hráči Rapidu, avšak dopředu už se s ním příliš nehrnou.

86
    Gollner nesmyslně zajel do protihráče, přímý kop pro Rapid.

85
    Utkání už se dohrává pouze z povinnosti.

84
    Žlutou kartu dostává Ritzmaier (RZ Pellets Wolfsberger AC).

83
    Další dlouhý obranný odkop Rapidu.

82
    Útočný faul Jovanoviče.

81
    Rapid už se zatáhl na svou polovinu. Wolfsberger se marně snaží najít skulinu.

80
    Běží závěrečná desetiminutovka a nic nenasvědčuje zdramatizování utkání.

79
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Ljubičič, přichází Malicsek.

78
    Na hřiště se svalil Ljubičič, jenž v jednom ze soubojů utržil ránu na koleno.

77
    Dalekonosná střela Ritzmaiera nadělala Strebingerovi nemalé problémy, gólman Rapidu si ale nakonec s celou situací poradil.