Nice – Auxerre 3:2 (kon.) | Le Havre – Troyes 2:0 (kon.) | Nîmes – Saint-Étienne 0:0 (odl.)
Toulouse – Lorient 0:1 (kon.) | Remeš – Orléans 1:1 (2:3 po pen.) | Dijon – Caen 3:1 (kon.)
Méty – Amiens 1:2 (kon.) | Guingamp – Angers 0:0 (3:2 po pen.)
Dijon FCO
3:1 (2:0)
SM Caen
Středa 31.10.2018, 21:05 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

To je od nás pro dnešek vše, hezký zbytek večera. Na počtenou u dalších on-line přenosů. (22:56:35)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 2:7. Rohy: 4:7.

Dijon potvrdil roli mírného favorita a v souboji stejněbodových celků v Ligue 1 poráží SM Caen 3:1! Rozhodl vlastně už parádní úvod domácích, kteří vstřelili dvě branky za prvních sedm minut, na což nedokázali hosté zareagovat. Ve druhém poločase sice snížili, ale poté se po parádní akci prosadil podruhé Said a bylo rozhodnuto. Dijon tak postupuje do čtvrtfinále francouzského poháru!

90+3

90+3
    Ještě jeden roh pro hosty, ten je však také odvrácen.

90+3
    Po střele hostů z úhlu reklamují hráči Caen ruku, penalta se však nepíská, následuje pouze rohový kop.

90+2
    Do pokutového území mířil další míč z hostujících kopaček, obrana Dijonu si nakonec s menšími zmatky poradila a balon sbírá gólman Allain.

90+1
    Nastavují se tři minuty a hosté spálili další tutovku, když osamocený Khaloui dostal pas na hranici vápna, avšak z první minul levou tyč domácí branky!

90
    Ještě mohlo být sníženo! Armougom vypálil z levé strany z otočky a jeho rána se nakonec snesla skoro do brány, olízla břevno Allainovy svatyně!

89
    Deminguet zkusil vypálit z veliké dálky, rána mu však vůbec nesedla a balon skončil vysoko nad brankou.

88
    Said se snažil projít po levé straně, ale byl dobře ubráněn. Hosté vybojovali aut a ještě se pokusí zaútočit.

87
    Domácí si poradili s centrem do šestnáctky a dál zvládají bránit akce Caenu.

86
    Dlouhá kombinace Caen neskončila úspěchem, pouze dalším pokusem domácích o rychlou protiakci, pas na unikajícího Slitiho však neprošel.

85
    Další zajímavý brejk Dijonu, který však Tavares zazdil nepovedenou přihrávkou na spoluhráče Haddadiho.

83
    Střídající Lautoa schytal ostrý zákrok šlapákem, svalil se k zemi, ale je v pořádku a po chvíli pokračuje v utkání. Na hostech je také znát frustrace.

82
    Teď navíc Tchoukounte fauloval při napadání a Dijon je u balonu.

82
    Domácí obrana hosty vůbec k ničemu nepouští, Dijon stále skvěle napadá a tohle už by neměl pustit.

81
    Caen u míče a ještě se pokusí o zázrak, bude to mít však velmi těžké.

79
    Dijon právě vstřelil branku!
    Tak to byla paráda v domácím podání a Dijon je velmi blízko k postupu do čtvrtfinále! WESLEY SAID dostal pas na levou stranu pokutového území, navedl si míč na pravačku a poté parádně vypálil nechytatelně k zadní tyči, Zalezny se natahoval marně!