Skalica – Prešov 6:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 3:4 (kon.) | Trnava – Topoľčany 2:6 (kon.)
Michalovce – Humenné 7:6 (po pr.) | Martin – Pov. Bystrica 6:2 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 6:0 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
7:6 (1:3, 4:3, 1:0 - 1:0)
HC 19 Humenné
sk Středa 31.10.2018, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR) • 14. kolo

Neskutočné derby odišlo do minulosti. Fantastický hokej, z ktorého by si mohli zobrať ponaučenie niektorí extraligisti. Dukla prehrávala 1:5, vyrovnala na 5:5, znovu doťahovala jednogólové manko, vyrovnala zásluhou kapitána Kolbu a v predĺžení ďalší skúsený hokejista Mašlonka rozjasal publikum. Aj druhý boj o Laborec skončil v prospech majstra. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. Najbližšie sa stretneme v piatok z ľadu Humenného, kam zavíta Trnava. (20:00:05)

62:51
    Dukla Michalovce dala gól!
    Je rozhodnuté! Zodpovednosť na svoje plecia prevzal Marek Mašlonka a hoci bol tiesnený, krásne zavesil puk.

62:40
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Safaraleyev – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Pavúk – 2 min., hrubosť).

62:40
    Pästný súboj medzi Safaraleyevom a Pavúkom!

62:03
    Razantný Hančák vybojoval puk.

61:44
    Vaško sa pokúšal nachytať na hruškách Tkáčika. Nevyšlo mu to.

61:20
    Oba tímy hrajú so štyrmi hráčmi.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Formát troch proti trom. Stačí akékoľvek maličké zaváhanie a je po stretnutí! Celých šesťdesiat minút sme sledovali výborné hokejové predstavenie, ktoré bude určite pokračovať ešte nasledujúcich päť minút.

Predĺženie sa začne o 19:51.

Nikto neveril v 22.minúte, že sa budeme pozerať na predĺženie. Humenné viedol na ľade majstra 5:1, ale nedokázalo vyhrať za tri body! O dve minúty začne predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:20
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Valečko – 2 min., filmovanie pádu).
    Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Vaško – 2 min., držanie).

59:08
    Brankár Dukly Tomáš Tkáčik je mužom zápasu! Rybičkou zabránil streliť rozhodujúci gól Ivanovi Fedorkovi!

58:49
    Pozorný Tkáčik po vhadzovaní ukryl delovku Babinetsa do lapačky.

58:46
    Nie veľmi šťastné riešenie Michaloviec. Viac ako minútu a štvrť pred sirénou zbytočne poskytli Humennému výhodu pásma.