Skalica – Prešov 6:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 3:4 (kon.) | Trnava – Topoľčany 2:6 (kon.)
Michalovce – Humenné 7:6 (po pr.) | Martin – Pov. Bystrica 6:2 (kon.) | Osmos Bratislava – Nové Zámky B 6:0 (kon.)
HC Osmos Bratislava
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
HC Nové Zámky B
sk Středa 31.10.2018, 18:001. liga (SR) • 14. kolo

V tretej tretine domáci pridali jeden gól zásluhou Smolku, celkovo vyhrávajú 6:0. (20:08:35)

59:12
    Domáci tlačia, ale hostia sa oslobodzujú.

58:40
    Smolka to skúšal individuálne, no puk mu v rýchlosti ušiel a nedokončil plánovaný blafák, puk skončil za bránou.

57:42
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Hariš – 2 min., sekanie).

56:14
    Valjent na útočnom výlete, ale spoza hráča sa mu nepodarilo zakončiť.

55:54
    So strelou Dobrotinu si Srnec poradil na dvakrát, mal šťastie, že pred ním nebol nik pripravený na dorážku.

55:12
    Vyskoč chcel vysunúť Mikoláška, ktorý číhal na útočnej modrej, puk ale nemal šancu spracovať – zakázané uvoľnenie.

54:16
    Zápas sa v pokoji dohráva, ale určite ešte nejaké šance uvidíme.

52:39
    Osmos Bratislava práve strelil gól!
    Prichádza aj gól č. 6 a Vyžinkár si ho za klobúk určite nedá. ERIK SMOLKA ho prekonal strelou od ľavého mantinelu.

Asistencie: Andrej Bednarič, Lukáš Mucha

52:23
    Hostia zle vyhadzovali puk z obrannej tretiny, zachytil ho Klučiar, pred bránou mal Šalku, ale tomu sa nepodarilo puk úspešne tečovať.

50:55
    Ondris si nakorčuľoval pred bránu a len vložil hokejku do strieľanej prihrávky, bránu netrafil.

49:50
    Maroš úplne voľný medzi kruhmi, ale ani on Srneca neprekonal. Podarí sa hosťom dnes skórovať?

49:04
    Petro trafil len Musliua, ktorý stál pred ním, Musliu už štartoval dopredu, ale Petro mu puk v poslednej chvíli vypichol.

48:24
    Gubó sám neprešiel a domáci odpaľujú puk cez všetky čiary.

47:30
    Buc sa oprel do puku, ale jeho príklep trafil len plexisklo za bránou, puk následne opustil útočnú tretinu.

46:59
    Vylúčenie v tíme HC Osmos Bratislava (Bednarič – 2 min., sekanie).

46:36
    Mohlo byť 6:0! Biliardová akcia na jeden dotyk, pri žŕdke tlačil puk do brány Klučiar, ale Vyžinkár si splnil svoje povinnosti na výbornú.