HC Litvínov – Slavia 2:6 (kon.) | Plzeň – K. Vary 5:2 (kon.) | Olomouc – Jihlava 1:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 2:0 (kon.) | Pardubice – Liberec 5:1 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (0:1, 0:1, 1:0 - N 1:0)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 01.11.2018, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

61:44
    Na jihlavské trestné lavici už začíná být poněkud těsno. Ke třem hráčům se teď navíc přidává Matouš Menšík (JIH), který se provinil podrážením.

61:24
    Michal Matiaško (OLO) vyloučen za sekání.

59:53
    Na ledě zůstal ležet jeden z olomouckých útočníků. Rozhodčí vylučuje Vítězslava Brože (JIH) za hákování a Miroslav Juda (JIH) za napadení.

58:16
    Lukáš Mareš bodl protihráče špičkou hole a je poslán do šaten.

48:24
    Další přesilová hra pro Jihlavu. Tobiáš Handl (OLO) byl potrestán 2minutovým trestem za držení hole.

44:49
    Proti pravidlům se provinil jihlavský útočník Patrik Čermák (JIH), který si jde sednout na trestnou lavici.

41:48
    Jihlavský obránce Valentýn Smolko (JIH) je vyloučen za nedovolené bránění.

36:50
    Kapitán hostů Vítězslav Brož si odpyká trest za pozdní dohrání.

32:50
    Domácí Jihlavě nabízí další hru v početní výhodě. Na trestnou lavici odjíždí David Rosecký (OLO), jenž podrazil soupeře.

29:15
    Jihlava si necelou půlminutu zahraje 5 na 3. David Kalač (OLO) si odpyká trest za napadení.

27:42
    Další trest pro domácího hráče. Menším trestem byl potrestán útočník Michal Matiaško (OLO) za podrážení.

24:36
    Trest za zásah do oblasti hlavy a krku si odpyká Josef Podlaha (OLO).

20:27
    Olomouc si na úvod druhé třetiny zahraje další přesilovku. Kapitán JIhlavy Vítězslav Brož (JIH) byl příliš horlivý v brankovišti soupeře a odsedí si trest za nedovolené bránění.

14:52
    Olomouc si zahraje v početní výhodě. 2minutový trest za sekání si odpyká Tomáš Zvěřina (JIH).

09:57
    Přichází trest pro domácí celek. Vyloučen byl obránce Adam Rutar (OLO) za hákování.

05:23
    Domácí si zahrají první přesilovku v utkání! Na trestnou lavici odjel David Moravec (JIH), jehož rozhodčí potrestal za držení protihráče.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 47. Podlaha (Hlaváč), 64. Tomajko (Matiaško) – 12. Vala (Rašín), 27. Rašín (Chvátal, Pigl)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Bahounek, Hlaváč, Vosátko, Rutar, Pírek – Kalač, Handl, Matiaško, Štefka, Hilšer, Tomajko, Horký, Štědrý, Podlaha, Rosecký, Ministr, Kaplan
    HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Javůrek) – Moravec, Chvátal, Smolko, Trávník, Zvěřina, Rašín, Mareš – Brož, Vala, Zadražil, Menšík, Kardoš, Čermák, Juda, Pigl, Barák

Rozhodčí: Kubíček – Novotný, Šimčík