Gijón – Eibar 2:0 (kon.) | Villanovense – Sevilla 0:0 (kon.) | Celta Vigo – Real Sociedad 1:1 (kon.)
Almería – Villarreal 3:3 (kon.) | Cádiz – Espanyol 2:1 (kon.) | Santander – Real Betis 0:1 (kon.)
Celta de Vigo
1:1 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Čtvrtek 01.11.2018, 16:15 • Estadio Municipal de Balaídos, Vigo • Španělský pohár • 1/16 finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:10:20)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 2:6. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:10.

Je konec tohoto prvního zápasu, který nakonec končí remízou 1:1.
    Lepším týmem v první půli byla Celta Vigo. V 16. minutě rána Sista trefila tyč. Ve 31. minutě byli domácí opět blízko branky, ale tentokrát nastřelil brankovou konstrukci Hjulsager.
    V 58. minutě už jsme se dočkali branky, když Araujo prodloužil míč na zadní tyč, kde byl Aspas a ten poslal Celtu do vedení. Posléze už to byli hosté, kdo převzal iniciativu a nakonec se v 89. minutě dočkali gólu, o který se postaral Juanmi, který zakončil přesně k levé tyči.

90+5

90+4
    Illarramendi uviděl žlutou kartu za svůj faul ve středu hrací plochy.

90+2
    Nyní byl málem dokonán obrat, ale hostující útočník zakončil těsně vedle a navíc se ocitl v ofsajdu.

90+1
    Elustondo poslal domácího hráče k zemi a uviděl žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
    89. JUANMI - 1:1

89
    Real Sociedad právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Tohle už je neskutečný pech pro domácí, jelikož Celta dostává góly hlavně v posledních minutách stejně jako nyní. JUANMI byl připraven na hranici malého vápna na přihrávku z pravé strany a posléze uklidil míč přesně k levé tyči!

88
    Hosté jsou poslední minuty hodně aktivní a konec utkání tak bude ještě dost napínavý.

86
    Moreno poslal k zemi domácího hráče a uviděl rovněž žlutou kartu.

86
    Ovšem po centru z rohu skončilo zakončení hostujícího hráče jen nad bránou Blanca.

85
    Nyní hostující tým získal rohový kop.

84
    Real Sociedad nyní předvádí velice aktivní hru, ale i s následným pokusem si poradili domácí.

83
    Žlutou kartu dostává (Real Club Celta de Vigo).

80
    Real Sociedad se poslední minuty aktivnější, ale nemůže se dostat do nějaké větší šance.