Toronto – Dallas 1:2 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:2 (1:0 po s.n.) | Montreal – Washington 6:4 (kon.)
Ottawa – Buffalo 4:2 (kon.) | Tampa – Nashville 1:4 (kon.) | Detroit – New Jersey 4:3 (kon.)
St. Louis – Vegas 5:3 (kon.) | Calgary – Colorado 6:5 (kon.) | Edmonton – Chicago 4:0 (kon.)
Anaheim – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | Los Angeles – Philadelphia 2:5 (kon.) | San Jose – Columbus 1:4 (kon.)
Winnipeg – Florida 2:4 (kon.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Dallas Stars
Pátek 02.11.2018, 00:00 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

Tímto se s vámi loučím a přeji vám dobrou noc. (03:17:05)

Československá stopa v utkání:

Roman Polák (DAL) 0+0, 2 střely, 13:58 čas na ledě
    Radek Faksa (DAL) 0+0, 0 střel, 16:45 čas na ledě

Anton Chudobin (DAL) 31 zákroků, 96,9% úspěšnost zákroků
    Tyler Seguin (DAL) 0+2
    Patrick Marleau (TOR) 1+0

Sledovali jsme zajímavé utkání, v němž vítězí hostující celek. Dallas hrál od úvodních minut organizovaně a víc šel za vítězstvím. Naopak Toronto tahalo za kratší část provazu a dnes si body do tabulky nepřipíše.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

Dnešní utkání sleduje 18 878 diváků.
    56:51 Patrick MARLEAU - 1:2

56:51
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Domácí celek v početní výhodě vykřesal špetku naděje a ještě se porve o body! John Tavares našel na zadní tyči PATRICKA MARLEAUA, jenž trefil odkrytou část branky. Asistence: John Tavares a Morgan Rielly.

56:29
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Brett Ritchie – 2 min., podrážení).
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

45:30
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jason Dickinson – 2 min., podrážení).
    44:43 Devin SHORE - 0:2

44:43
    Dallas právě vstřelil branku!
    Nádherná akce Dallasu končí druhým gólem. Tyler Seguin přihrál na levý kruh, kde byl Mattias Janmark. Ten prvním dotekem přihrál před branku a DEVIN SHORE už měl snadnou pozici ke skórování. Asistence: Mattias Janmark a Tyler Seguin.

41:12
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Brett Ritchie – 2 min., držení).

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:00
    Do konce druhé třetiny zbývá jedna minuta. Na střely je utkání zatím vyrovnané – 16:15.

Michal Luxa

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 57. Marleau (Tavares, Rielly) – 32. Ja. Benn (Seguin, J. Klingberg), 45. D. Shore (Janmark, Seguin)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Holl – Marleau, Kadri, Kapanen – Hyman, Tavares, Marner – A. Johnsson, P. Lindholm, Co. Brown – Ennis, F. Gauthier, Leivo.
    Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – Lindell, J. Klingberg, Methot, Heiskanen, Honka, R. Polák – D. Shore, Seguin, Janmark – Ja. Benn, Spezza, Ničuškin – Pitlick, Faksa, Comeau – B. Ritchie, Dickinson, G. Smith.

Diváci: 18 878