Miskolc – Poprad 3:2 (po pr.) | Košice – MAC Budapešť 4:8 (kon.) | Žilina – Nitra 2:4 (kon.)
Detva – Banská Bystrica 2:1 (kon.) | Zvolen – Trenčín 4:2 (kon.) | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 3:1 (kon.)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 1:0)
HK Poprad
Pátek 02.11.2018, 17:30 • Ice rink Miskolc, HUN • Tipos Extraliga (SR) • 19. kolo

Od nás je to pro tuto chvíli vše. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký zbytek pátečního večera. Na viděnou. (20:12:04)

Poprad přivítá v dalším kole na domácím ledě Nové Zámky, Miskolc pojede do Bánské Bystrice.

Miskolc se tak v utkání s Popradem blýskl povedeným obratem, když dokázal stáhnout dvoubrankové manko a otočit z 0:2 na konečných 3:2.

64:33
    Miskolc právě vstřelil branku!
    Domácí se v prodloužení dlouhou dobu jen bránili, nakonec ale paradoxně vítězí! BÁLINT MAGOSI si nabruslil do útočného pásma, přešel přes bránícího protihráče a povedenou kličkou vyzrál i na Vošvrdu! Bez asistence.

63:52
    Pokračuje se ve hře.

63:48
    Miskolc si bere oddechový čas. Je to logické – prodloužení se hraje prakticky na jednu branku.

62:44
    Tentokrát střílel bez přípravy Takáč, ani on ale svou skvělou možnost neproměňuje!

61:08
    Svitana vyškolil domácí obránce a poté přihrál dobře postavenému Mlynarovičovi, ten ale odkrytou část branky trestuhodně netrefil!

60:01

Šedesát minut o vítězi nerozhodlo. Poprad promarnil v Maďarsku dvoubrankový náskok, a tak se bude prodlužovat.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:53
    Vypadá to, že ano.

59:11
    Již běží poslední minuta třetí dvacetiminutovky. Dočkáme se prodloužení?

58:20
    Kulmala se dostal do samostatného úniku a jen těsně míjí Vošvrdovu svatyni. Hostující brankář se nejistě ohlédl za sebe, avšak mohl si oddechnout.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:00
    Po přihrávce Vase pálil od modré čáry Szirányi, Vošvrda ukryl kotouč ve výstroji. Bude se vhazovat.

56:23
    Oba týmy si s blížícím se koncem třetí třetiny dávají pozor na zadní vrátka, a tak se hra v posledních minutách uklidnila.

Filip Lefenda

Branky a nahrávky: 34. Szirányi (Ritó, Vas), 52. Milam (Pance), 65. Magosi – 18. Mlynarovič (Takáč, Brejčák), 19. Bondra (Svitana)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Vay – Kiss, Crawford, Vojtkó, Szirányi, Milam, Láda – Magosi, Galanisz, Miskolczi – Kulmala, Vas, Pance – Harrison, Loiseau, Somogyi – Vincze, Hajós, Ritó
    HK Poprad: Vošvrda – Brejčák, Petran, Ťavoda, Salija, Kozák, Erving, Fabian – Václav, Mlynarovič, Takáč – Koyš, Zagrapan, Kundrik – Bondra, Heizer, Svitana – Macík, Belluš

Rozhodčí: Korba, Kalina – Bogdaň, Jobbágy