Humenné – Trnava 3:2 (kon.) | Martin – Skalica 4:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Michalovce 3:5 (kon.)
Topoľčany – Spišská N. Ves 3:2 (0:1 po s.n.) | Osmos Bratislava – Prešov 5:2 (kon.)
HC 19 Humenné
3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 02.11.2018, 17:30 • Zimný štadión Humenné • 1. liga (SR) • 15. kolo

Humenné si napokon postrážilo najtesnejšiu výhru s Trnavou. Body mu poistili v tretej tretine Vrábeľ a Markuš, v rozpätí minúty. Ondrej Valo vykresal iskierku nádeje v 59. minúte, ale bolo to málo platné. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. Pekný zvyšok piatka, pekný víkend. Dobrú noc a dovidenia. (19:31:41)

59:59
    Body ostanú na východe.

59:35
    Nováčik berie oddychový čas.

59:35
    Autor prvého zápasového gólu Filip Hudec chcel pridať ešte jeden. Nemal ale šťastie.

59:07
    Brána Trnavy zíva prázdnotou. Brucháč už sedí na striedačke.

59:00
    Prebieha posledná minúta tretej časti hry.

58:41
    Je to tu. Hráči v červených dresoch už počúvajú pokyny improvizovaného trénera Čajku.

58:26
    Trnava dala gól!
    Vážení športoví priatelia. V kritickom čase dosiahla Trnava gól, keď ho zaznamenal Ondrej Valo. Trochu divné, že tréneri nezobrali oddychový čas. Snáď sa dostaví neskôr. Každopádne začína svitať na drámu, ktorá je v Humennom pomerne často.

57:49
    "Gladiátori" dobýjajú Sidora, ale nemajú nárok proti poctivej defenzívnej práci nováčika.

56:46
    Humenné hrá v plnom počte.

56:01
    Sergej Babinets dostal krásny pás do jazdy a išiel sám na Brucháča! Rozhýbal ho do strany, ale puk mu v rozhodujúcej chvíli ušiel z čepele!

55:17
    Trnava hrá s piatimi hráčmi.

55:03
    Horúčavu schladilo vylúčenie Marcela Baláža. Hostia budú disponovať osemdesiat sekundovou presilovkou.

54:46
    Vylúčenie v tíme MHK Humenné (Baláž – 2 min., držanie).

54:28
    Je horúco v útočnej tretine domácich, ale okrem Buraľovej bomby nič lepšie neprišlo.