Val. Meziříčí – Zlínsko 0:4 (kon.) | Frýdek-Místek – Hlučín 2:0 (kon.) | Hulín – Petřkovice 1:3 (kon.)
Líšeň – Hodonín 1:1 (kon.) | Rýmařov – D. Benešov 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Vyškov 3:0 (kon.)

Petřkovice právě vstřelily branku!
    No, Hulínští jsou zralí na ručník. MAREK SZOTKOWSKI vyřešil situaci, v níž se ocitl, náramně. Potáhl si balón ze středu na pravou stranu a pak nechytatelnou výstavní ranou přesně do bližší šibenice zvýšil vedení Petřkovic. Unger může být na své spoluhráče pořádně naštvaný, s takovou dělovkou se nedá vůbec nic dělat.
    54. SZOTKOWSKI - 1:2

54
    Hosté si museli v kabině dát živou vodu, protože do druhé půle vstoupili v naprosto odlišném rozpoložení. MAREK SZOTKOWSKI svým důraznem ve vápně a přesnou ranou obrací skóre duelu pouhé dvě minuty po předchozím přesném zásahu. Hulínští jen zoufale rozhazují rukama.
    52. KANIA - 1:1

52
    Z ničeho nic je srovnáno. Parádně zahraný brejk Petřkovic vyústil ve velmi rychlou vyrovnávaní branku. Domácí oproti úvodní půli viditelně polevili, za což přichází zákonitý trest. Autorem je agilní LUKÁŠ KANIA, který skóroval po velmi chytré zpětné přihrávce ranou ke vzdálenější tyči z levé strany. Unger se natahoval marně.
    13. ŠROM - 1:0

13
    Hulín právě vstřelil branku!
    Tohle byla ze strany Hulínských fotbalová paráda. Domácí byli v posledních minutách aktivnějším celkem a jejich snaha o střelu vyústila pokusem MICHALA ŠROMA. Ten na levé straně napřáhl a poslal balon přesně o břevno za záda Chmiela. Krásná střela! Hulín se ujímá překvapivého vedení 1:0.