Písek – Litoměřicko 4:0 (kon.) | Převýšov – Domažlice 1:1 (4:5 po pen.) | Vyšehrad – Živanice 3:1 (kon.)
Dobrovice – Králův Dvůr 3:2 (kon.) | Velvary – Ústí n/O 2:0 (kon.)
FK Dobrovice
3:2 (3:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 03.11.2018, 14:00 • Husova 627, Dobrovice • Česká fotbalová liga • 13. kolo

Viděli jsme zápas dvou naprosto rozdílných částí. První poločas a ještě úvodních 10 minut druhého patřilo jednoznačně Dobrovici, proměněná penalta ale vrátila do hry Cábelíky, kteří byli ve zbytku zápasu lepším mužstvem, ale ze svého tlaku si moc vyložených šancí nevypracovali a dokázali pouze snížit.
    Picava výsledkově zabrala a po třech porážkách v řadě se znovu ozývá z domácí šatny vítězný pokřik.
    Děkuji za pozornost a hezký zbytek víkendu! (15:51:00)

Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 12:12.

90+3

90+2
    Červení nakopávají dopředu dlouhé míče, ale do šance se nedostávají.

90+1
    Nejlepšího hráče Dobrovice Pavla Bernáta střídá Jakub Novák II.

90+1
    Králův Dvůr má na vyrovnání ještě 3 nastavené minuty.

90
    Hell nasadil soupeři kravatu, píská se proti bráně hostů, navíc domácí ještě využijí chvilku oddechu ke střídání.

89
    Balšánek se dostal s míčem do zámezí a pak vztekle nakopl zábradlí.

87
    Břížďalův faul na Miškovského vyvolal bouři nevole na králodvorské lavičce, podle níž se jednalo o čistý zákrok.

85
    Dobrovičtí rozehrávali nepřímý kop po ofsajdu hostů, Miškovský však jen hlavou prodloužil míč ke Krčkovi.

84
    Domácím se podařilo otupit nápor Cábelíků a posledních několik minut si je drží na distanc.

82
    Ofsajdem končí i spolupráce Miškovského s Cigánkem.

81
    Malý dával z útočné půlky hřiště malou domů, divákům se to nelíbí. S takovým jménem na to ale má právo.

80
    V ofsajdu přebíral míč hostující Šlapák.

79
    Kostkovu hlavičku přizvedl králodvorský obránce na horní síť. Domácí získávají roh.

78
    Marka Volfa střídá v domácím dresu čtyřicetiletý Tomáš Cigánek.

76
    Hráči v červených dresech házenkářsky obléhají domácí šestnáctku.

74
    Bartoš tentokrát na velkém vápně chytá míč před dotírajícím Šlapákem s jistotou a rozehrává.

73
    Hell pěkně vypálil z dálky, na rozdíl od zásahu do vlastní brány před přestávkou tu domácí o kousek minul.