Leganés – Atlético 1:1 (kon.) | Real Madrid – Valladolid 2:0 (kon.) | Valencia – Girona 0:1 (kon.)
Rayo Vallecano – Barcelona 2:3 (kon.)
Valencia CF
0:1 (0:0)
Girona FC
Sobota 03.11.2018, 18:30 • Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga • 11. kolo

Domácí byli lepším týmem v celém zápase. Více tvořila hru a více se dostávala do šancí. Její dvě branky byly právoplatně v prvním poločase neuznány. Girona se prosadila ve druhém poločase a svou dobrou obrannou hrou nakonec ubránila tento těsný výsledek. Valencie měla ještě dobrou příležitost v nastaveném čase, ale Jasín Bunú dnes chytal dobře a tento zákrok zajistil jeho celku, že budou brát tři body. Valencie si po pěti remízových zápase na svém hřišti připisuje první porážku! (20:26:26)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 12:1. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:13.

90+3
    90+3. Bunú zachránil svým zákrokem svůj celek a zajistil mu tři body v dnešním zápase.

90+3
    Guedes střílí přímo na branku a snažil se zakroutit míč na vzdálenější pravou tyč, ale Jasín Bunú fantastickým zákrokem vyrazil míč!

90+1
    Pedro Porro fauluje Guedese na hranici šestnáctky a nyní bude Girona bránit hodně nebezpečnou standardní situaci. Valencie má poslední dobrou příležitost!

90+1
    Tři minuty byly ohlášeny, přesně tolik mají domácí času ke vstřelení důležité branky.

90
    Po něm se nic nedělo a Jasín Bunú se chystá k odkopu od své branky. Běží nám poslední minuta základní hrací doby. Dosáhne Valencie na šestou remízu nebi si připíše první porážku na svém hřišti?

89
    Dobrá přihrávka do pokutového území z pravé strany, ale zakončení hráče Valencie nebylo přesné ani razantní. Nicméně míč byl tečován a je tu roh pro domácí.

88
    Dobrá táhlá střela Ezequiela Garaye, který napřáhl ze střední vzdálenosti, ale o metr minul levou tyč!

87
    Domácí hráči jsou všichni nastěhovaní na polovině soupeře a schyluje se k závěrečnému tlaku.

87
    U postranní čáry na polovině hřiště se hosté dopustili faulu, ale to jim momentálně rozhodně vůbec nevadí.

85
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Borja García, přichází Kévin Soni.

84
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Francis Coquelin, přichází Kévin Gameiro.
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Ferrán Torres.

83
    Tlak ze strany domácího celku se zatím neobjevuje a hosté svou poctivou obrannou a opatrnou hrou míří za vítězstvím. Avšak ještě je čeká pár minut.

82
    ... Jasín Bunú nemusel vůbec zasahovat, nicméně soupeř vhazuje z druhé strany aut a neustále se proto musí mít na pozoru.

82
    Gonçalo Guedes rozehrává rohový kop svého celku...

80
    Obránce domácích na hranici šestnáctky úspěšně odhlavičkoval vysoký míč a domácí přesouvají hru na polovinu hřiště, kde se hra převážně odehrává dobrých posledních patnáct minut.