Šaľa – Písek 26:23 (kon.) | Veselí n/M – Bánovce 36:26 (kon.) | Olomouc – Zlín 25:28 (kon.)
Poruba – Prešov 35:22 (kon.) | Michalovce – Slavia 32:26 (kon.) | Most – DHC Plzeň 37:25 (kon.)
SHK Veselí n.M.
36:26 (19:13)
Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
Sobota 03.11.2018, 17:00 • Veselí nad Moravou • MOL liga žen • 8. kolo

SHK Veselí n.M. – Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. 36:26 (19:13)
    Nejvíce branek: Kubáčková 9/4, Divilková 7, Novotná 5 – Obstová 8, Matušincová 7, Michnová 5/2. Rozhodčí: Petr Kichner, Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 7/5 – 3/2. Vyloučení: 5:2. (18:42:08)

Veselí porazilo poslední Bánovce nad Bebravou o deset branek 36:26. Polovinu prvního poločasu byl slovenský celek vyrovnaným soupeřem, ale poté se už začala postupně projevovat kvalita a zkušenost domácího celku, který poté začal navyšovat skóre, druhá polovina zápasu už byla zcela v režií Veselí, domácí trenér využil hráčky širšího kádru.

Konec zápasu. (36:26)
    60
    Dvě sekundy před koncem dává branku Žitňanová. (36:26)
    60
    Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Klaudia Michnová). (35:26)

59
    Michnová neproměnila sedmičku, když jí vystihla střelu Hřebejková. (35:25)
    58
    Olšovská proskočila hostující obranou a dává branku. (35:25)
    57
    Gól vstřelil tým Bánovský HK Gabor Bánovce n./B. (Karolína Matušincová). (34:25)
    56
    Olšovská nedala šanci Sakalošové. (34:24)

56
    Michnová faulovala Divílkovou na brankovišti a Veselí bude házet sedmičku. (33:24)
    54
    Tereza Divílková je k nezastavení, nyní se prosadila z brankoviště. (33:24)

53
    Trenérka Hollá dostala žlutou kartu, když protestovala, že jejímu mužstvu neuznali sudí branku. (32:24)
    53
    Zemčíková se s tím nemazala, jak dostala míč tak hned vystřelila a zamířila přesně. (32:24)
    52
    Znovu se ze strany Bánovců prosadila Matušincová. (31:24)
    51
    Divílková se ve druhém poločase rozstřílela a dává svoji šestou branku. (31:23)
    51
    Obstová dává branku a Bánovce snižují na rozdíl sedmi branek. (30:23)
    49
    Brankářka Sakalošová přehodila celé hřiště a trefila se do opuštěné veselské branky. (30:22)