Olomouc – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Vsetín – Zlín 3:2 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 3:7 (kon.)
Havlíčkův Brod – Mountfield HK 2:5 (kon.) | Havířov – Třinec 3:2 (po pr.) | Sparta – Liberec 7:3 (kon.)
Pardubice – Mladá Boleslav 1:2 (po pr.) | Přerov – Vítkovice 2:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 4:2 (kon.)
AZ Havířov
3:2 (0:1, 1:1, 1:0 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Sobota 03.11.2018, 14:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

To je ode mne pro dnešek vše, těším se u dalších onlajnů. (16:03:43)

AZ tedy v prodloužení vybojoval bod navíc a má dva body. Třinec si veze za remízu bod.

61:15
    Havířov právě vstřelil branku!
    Pindel nahrál před branku, kde byl připravený DAVID ZDENĚK, jenž po forhandovém blafáku poslal puk do levého horního rohu branky.

60:43
    Hostující Indrst pálil přes obránce, puk šel těsně mimo pravou tyč Dufkovy branky.

60:01

Ve třetí třetině byl opět k vidění vyrovnaný hokej, možná o něco lepší byl Třinec, ale nakonec je z toho remíza.

60:00

59:34
    Zakázané uvolnění AZetu.

59:12
    Na ledě se bojuje o každý centimetr, ani jeden z týmů se nemůže dostat do šance.

58:50
    Mastič vypálil od modré čáry, ale jeho rána byla sražena do ochranné sítě.

58:23
    Hosté se už radovali z gólu, ten ale rozhodčí neuznal, protože byl dosažen vysokou holí.

58:15
    Hostující Matěj byl blízko ke vstřelení gólu, ale Dufek byl na místě a puk zastavil betony.

57:37
    Tempo utkání je obrovské, Třinec přidal na obrátkách a je v útočném pásmu.

56:11
    Domácí Bambula se natlačil k zakončení, ale trefil jen boční síť Švehlákovy branky.

55:16
    Zakázané uvolnění Třince.

Tato přesilovka se AZetu vůbec nepovedla, ani jednou nevystřelil na branku. Naopak Třinec mohl skórovat.

54:31

Petr Miklas

Branky a nahrávky: 23. Ševěček (Zdeněk, Bambula), 51. Bambula, 62. Zdeněk (Pindel) – 3. Indrst (Geidl), 39. Čmiel (Indrst)

AZ Havířov: Dufek M. (Štipčák) – Zdeněk, Uhlíř "A", Pavelek, Grygar "A", Koubek, Ševěček, Thiel – Béreš, Pindel, Bambula, Juhász "C", Adámek, Pawliczek, Mastič, Bochnak, Kylnar, Revaj, Dufek K.
    HC Oceláři Třinec: Švehlák (Ochman) – Krzak, Rufer, Konderla, Adámek, Michálek, Homola – Havránek "C", Králík, Krč, Tománek, Indrst "A", Pastor, Wardas, Geidl, Peterek, Raška, Čmiel, Matěj.

Rozhodčí: Mrkva – Gebauer, Lederer