HC Litvínov – Sparta 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 4:5 (kon.) | Zlín – Havířov 3:8 (kon.)
Plzeň – Kladno 3:2 (2:1 po s.n.) | PZ Kladno – K. Vary 2:5 (kon.) | Třemošná – Slavia 2:3 (kon.)
Warriors Brno – Technika Brno 2:3 (kon.) | Vítkovice – Třinec 3:2 (po pr.) | Tábor – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Žďár n/S – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Vsetín – HK MD Šumperk 11:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 2:3 (kon.)
Olomouc – Přerov 0:8 (kon.) | Kobra – Chomutov 2:5 (kon.)
PZ Kladno
2:5 (0:1, 2:3, 0:1 - N 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 03.11.2018, 12:25 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ

63:35
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácí berou alespoň bod útěchy! Autorem branky v nadstavbě je LUKÁŠ KULICH. Asistence: Adam Hvězda a Štěpán Vimmer.

40:38
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Skvělý vstup Energie do třetí části, třetí gól za dvě minuty v kombinaci se závěrem druhé třetiny! Prosadil se JAKUB VOGEL. Asistence: Petr Houdek.

39:31
    Tragický závěr třetiny pro Kladno! Hosté vedou znovu o dvě branky, když své dvě vyloučení ve druhé části napravil asistencí Jakub Vogel, po jeho pasu zakončil přesně znovu JAN BOTOŠ.. Asistence: Jakub Vogel a Ondřej Matas.

39:05
    Energie si však bere vedení také v početní výhodě, a to hned dvojnásobné díky trefě JAN BOTOŠE! Asistence: Samuel Šmajda a Ondřej Matas.

37:11
    Kladnu stačily dvě přesilovky a je srovnáno! Autorem branky po další přesné Hurtově přihrávce je MATYÁŠ MALÝ. Asistence: Vojtěch Hurta a Alex Štěpánek.

35:06
    Středočeši měli k dispozici dvojnásobnou přesilovku, tu také využívají a je to pouze o gól! Trefil se VOJTĚCH HŘÍBAL. Asistence: Vojtěch Hurta a Alex Štěpánek.

22:52
    V úvodu druhé části Karlovy Vary přidávají druhou trefu! Autorem branky je LUKÁŠ MÄRZ. Asistence: Robin Sapoušek a Ondřej Matas.

02:38
    Dobrý start pro Energii, která otevírá skóre v početní výhodě! Autorem branky je ONDŘEJ MATAS. Asistence: Jakub Vogel a Jan Botoš.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 36. Hříbal (Hurta, Štěpánek), 38. Malý (Hurta, Štěpánek), 64. Kulich (Hvězda, Vimmer) – 3. Matas (Vogel, Botoš), 23. März (Sapoušek, Matas), 40. Botoš (Šmajda, Matas), 40. Botoš (Vogel, Matas), 41. Vogel (Houdek)

PZ Kladno: Gabriška (L. Danda) – O. Danda, Burger, Hříbal, Deniger, Malý, Horn, Hvězda – Rejna, Hurta, Cihelka, Štěpánek, Kulich, Pišinger, Vimmer, Redlich, Bašta, Vosyka
    HC Energie Karlovy Vary: Kubát (Bajgar) – Zolnaj, Petretič, Houdek, Prošek, Vogel – Šmajda, Blecha, Matas, Botoš, Sapoušek, März, Varvařovský

Rozhodčí: Čáp – Sekera, Dědek