SHK Hodonín – Mor. Budějovice 4:3 (po pr.) | Orlová – Žďár n/S 4:5 (kon.) | Opava – Tábor 3:0 (kon.)
Nový Jičín – David Servis 4:1 (kon.) | Val. Meziříčí – Pelhřimov 2:1 (kon.) | Kopřivnice – Písek 3:0 (kon.)
Šumperk – Havlíčkův Brod 8:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
8:6 (3:1, 3:1, 2:4)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 03.11.2018, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 15. kolo

58:05
    Trest za střídačku odpyká Libor Šíp.

54:03
    A pozor! Draci míří do tří, Marek Haloda dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

53:52
    Dvakrát se přitvrdilo v soubojích Petra Gewieseho, ale na trestnou nakonec za hákování míří domácí Daniel Hroch.

50:00
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Drtil – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., hrubost).

49:02
    A další horké minuty pro Šumperk. Podrážením se provinil Dominik Pokorný a hosté mají znovu šanci v přesilovce korigovat stav. Byť to se jim v této třetině podařilo zatím jen ve vlastním oslabení.

45:03
    Jenže hostující Kulhánek podle názoru rozhodčího sevřel kotouč rukou a míří na dvě minuty na trestnou, což doprovází výrazy, které nejsou moc publikovatelné.

44:20
    A domácím teď bude hodně ouzko. Hosté budou hrát přesilovou hru po nedovoleném zákroku Jakuba Vaňka, který podrazil Michálka.

41:19
    Jenže David Vala okrádá svůj tým o cenný čas, dostává dvě minuty za drobné hákování ve svém pásmu.

34:29
    A další trest pro hosty, dvě minuty za sekání dostává Petr Kuchta.

32:23
    Hosté jdou do čtyř, nezvládli střídání. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká obránce Nepokoj.

24:47
    A máme tu další trest pro hosty, Petr Kuchta podrazil zbytečně u mantinelu soupeře a je z toho tedy ještě další zvýraznění domácí početní výhody.

23:33
    Hru vysokou holí píská hostujícímu Tomáši Chlubnovi rozhodčí hned vzápětí a hosté jdou do tří!

23:22
    A hosté jdou navíc do čtyř. Zbytečný faul kolenem předvedl vůči Tomáši Drtilovi Luboš Voříšek, který nyní tedy oslabuje soupeře.

20:16
    Hned po pár vteřinách hry se po střetu ve středu kluziště ocitl na ledě Čuřík, následně pak po krátké pauze vylučuje rozhodčí na obou stranách. Dvě minuty za hrubost dostávají domácí Ivan Ďurač a hostující Filip Beneš.

16:43
    Emoce k tomuto duelu asi patřit budou. A teď jich trochu přilil hlavní rozhodčí, který nejprve pustil hraniční hru Milfaita, který si krotil puk holí na hranici hry vysokou holí. A poté vyloučil Tomáše Drtila za hákování.

08:06
    A další trest, tentokrát se ale budou bránit domácí. Nedovolené bránění je odpískáno Petru Gewiesemu.

02:31
    A bude se poprvé vylučovat. Matěj Blinka sestřelil u mantinelu Tomáše Sedláka velmi nešetrným zpsobem a je z toho vyšší trest na pět minut a do konce utkání pro hráče, který se v minulosti krátce prezentoval i v šumperském dresu.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 5. Drtil (M. Haloda, Plášek), 8. Čuřík (Romančík, Drtil), 14. Vorobjev (Ďurač, Hroch), 23. Vorobjev (Ďurač, Hroch), 32. Ďurač (Vorobjev), 34. Sedlák (Drtil, Čuřík), 47. Sedlák (Plášek), 60. Ďurač – 2. Voříšek (Milfait, Vala), 39. Milfait (Voříšek), 43. Ludvík, 55. Voříšek (Milfait, Kulhánek), 57. Chlubna (Šmíd, Beneš), 59. Kulhánek (Třetina, Kadeřávek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Kristín (O. Haloda) – Vaněk, Gewiese, Drtil, M. Haloda, Řezáč, Sedlák – Pokorný, Romančík, Hroch, Ďurač, Urban, Plášek, Šíp, Antonov, Blecha, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Kulhánek, Šmíd, Nepokoj, Vala, Kadeřávek, Dudycha – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek, Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina, Milfait, Kozlík, Blinka

Rozhodčí: Velčovský – Bubela, Blažek