Montreal – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Islanders – New Jersey 3:0 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 0:5 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:5 (kon.)
Nashville – Boston 1:0 (kon.) | Vegas – Carolina 3:0 (kon.) | Calgary – Chicago 5:3 (kon.)
Los Angeles – Columbus 4:1 (kon.) | San Jose – Philadelphia 4:3 (po pr.)
Vegas Golden Knights
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Carolina Hurricanes
Neděle 04.11.2018, 03:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

Československá stopa v utkání:

Tomáš Hyka (VGK) 0+1, 0 střel, čas na ledě 12:55
    Tomáš Nosek (VGK) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:03 (06:22:33)

1. Marc-André Fleury (VGK) 34 zák., 0 gólů, 100,0%
    2. Brad Hunt (VGK) 1+0
    3. William Carrier (VGK) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 25-34; Zablokované střely: 28-15; Vhazování: 45%-55%; Hity: 25-36; Přesilové hry: 0/4-0/3; Trestné minuty: 6-8.

Carolina utrpěla čtvrtou porážku v řadě, což je její nejhorší série v letošní sezóně NHL, když v T-Mobile Areně nestačila na Vegas. V dresu Golden Knights nastoupili oba čeští útočníci Tomáš Hyka a Tomáš Nosek, kteří byli u vítězství svého týmu, o které se postupně postarali Brad Hunt, Ryan Reaves a William Carrier, přičemž první a třetí muž vstřelil v letošní sezóně NHL svůj první gól. Golden Knights ukončili zásluhou skvělého výkonu Marca-Andrého Fleuryho (50. nula) sérii dvou porážek. Konečné skóre utkání. Vegas Golden Knights 3 Carolina Hurricanes 0.

59:36
    Dnešní utkání sleduje 18328 diváků.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

56:58
    Carolina se i přes tříbrankové manko rozhodla odvolat brankáře a Scott Darling je na střídačce!

56:58
    Hurricanes vypálili od modré čáry nad bránu Vegas a poté se ocitli v postavení mimo hru. Komerční přestávka.

56:36
    Sebastian Aho se marně snažil prosadit v levém kruhu pro vhazování a puk skončil mimo hrací plochu.

54:45
    Scott Darling vyrazil táhlou střelu Vegas a u pravé tyče se dostal k dorážce Tomáš Hyka, český útočník ale nedokázal puk sklepnout z blízkosti do sítě!

53:53
    Hra je hodně plynulá a nadále se hraje bez přerušení, přestože ve středním pásmu málem došlo k bitce.

50:18
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Vegas vede k radosti fanoušků doma 3:0.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:11
    Nick Holden je zpět na ledě a Vegas stále drží čisté konto, navíc nad Carolinou vede o tři branky.

50:01
    Micheal Ferland střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování nad ledem orazítkoval vzdálenější levou tyč brány a na vrcholu stejného místa poté napřáhl ke tvrdé střele Justin Faulk, našel ale pouze hruď Marca-Andrého Fleuryho, který puk podržel!

48:16
    Marc-André Fleury nedokázal puk po střele Caroliny od modré čáry zachytit v lapačce a u levé tyče se prosadil Justin Williams, jenže puk do sítě dostal rukavicí!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Hunt (Haula, Hyka), 23. Reaves (Theodore, Haula), 44. Carrier (Holden)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Theodore, Engelland (A), McNabb, C. Miller, Holden, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Hyka, Haula, Tuch – Carpenter, Eakin, Nosek – Carrier, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Carolina Hurricanes: Darling (McElhinney) – Slavin, D. Hamilton, de Haan, Faulk (A), H. Fleury, Pesce – Ferland, Aho, Svečnikov – B. McGinn, J. Staal (A), Williams (C) – Martinook, Wallmark, T. Teräväinen – Foegele, N. Roy, Zykov. Hlavní trenér: Rod Briand'Amour.

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Kevin Pollock. Čároví: Trent Knorr, Jonny Murray

Diváci: 18328