Montreal – Tampa 1:4 (kon.) | Washington – Dallas 3:4 (po pr.) | NY Islanders – New Jersey 3:0 (kon.)
Pittsburgh – Toronto 0:5 (kon.) | Detroit – Edmonton 3:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 1:5 (kon.)
Nashville – Boston 1:0 (kon.) | Vegas – Carolina 3:0 (kon.) | Calgary – Chicago 5:3 (kon.)
Los Angeles – Columbus 4:1 (kon.) | San Jose – Philadelphia 4:3 (po pr.)
San Jose Sharks
4:3 (1:2, 1:1, 1:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 04.11.2018, 03:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Nolan Patrick poslal hostující celek do vedení, následně po Hertlově přihrávce vyrovnal Timo Meier. Flyers se vrátili do vedení, Jordan Weal překonal Jonese.

Dva góly nabídla druhá třetina. Nejprve v přesilovce skóroval a vyrovnal Joe Pavelski. Následn hosty zpět do vedení poslal v poslední minuty třetiny obranou Sharks nepokrytý Jakub Voráček.

Ve třetí třetině dokázal domácí celek vyrovnat, na 3:3 po dobré Labancově přihrávce upravil ránou na vzdálenější tyč Joe Thornton.

V prodloužení rozhodl po rychlé akci Timo Meier, který vstřelil dvě branky v zápase a byl vyhlášen první hvězdou. Utkání však nedokázal Tomáš Hertl, který po střetu s Folinem do třetí třetiny nenastoupil. (06:15:12)

San Jose právě vstřelilo branku!
    Bonusový bod zůstává v San Jose. Logan Couture dostal hru do útočného pásma, oklamal obránce a přihrál TIMO MEIEROVI, jehož rána zapadla přesně do branky. Gólman Calvin Pickard se nedokázal rychle přesunout proti střele. Asistence: Logan Couture.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:50
    Joe Pavelski hledal spoluhráče před brankou, Joonas Donskoi byl ovšem obsazený.

58:06
    Hráči se snaží rozhodnout v základní hrací době, prodloužení nechce ani jeden tým.

57:54
    Logan Couture pálil od modré čáry, jeho projektil končí v moci brankáře Flyers. Hra je přerušená.

57:34
    Sean Couturier se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:45
    Dale Weise výborně tečoval před brankou, ale kotouč kryje domácí brankář Martin Jones. Komerční přestávka.

56:30
    Stav zápasu je vyrovnaný, převahu nyní mají hostující hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 4. Meier (Hertl, Vlasic), 31. Pavelski (Labanc, Burns), 56. J. Thornton (Labanc, Dillon), 61. Meier (Couture) – 1. Patrick (Konecny, Lindblom), 17. Weal (Simmonds, Weise), 40. Voráček (Lindblom, Provorov)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Dillon, E. Karlsson, Vlasic, Braun – E. Kane, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Meier – Donskoi, Chartier, Labanc – Sörensen, Goodrow, M. Karlsson.
    Philadelphia Flyers: Pickard (Elliott) – Provorov, Hägg, Gostisbehere, Folin, Sanheim, Gudas – Giroux, Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weise, Weal, Simmonds – Laughton, Lehterä, Aube-Kubel.

Rozhodčí: Skilliter, Hanson – Gawryletz, Mach

Diváci: 17 562