Jablonec – Sparta 0:4 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FC Hradec Králové
1:1 (0:0)
FK Mladá Boleslav
Neděle 04.11.2018, 11:00 • hřiště SA Slavia, Hradec Králové • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

90
    Střelce vyrovnávací branky Dominika Bičiště nahrazuje Daniel Kocour.

88
    Mladá Boleslav poprvé střídá, místo Davida Nováka nastupuje David Krčmář.

88
    Vzápětí mohli hosté inkasovat podruhé, Mikulce zachránila nastřelená tyč!

87
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tři minuty před koncem se domácím podařilo vyrovnat a jsou blízko zisku bodů proti favorizované Boleslavi. Šťastným střelcem je DOMINIK BIČIŠTĚ.

77
    Hradec Králové mění krajánky, místo Davida Gjinollariho přichází na plac Gazar Dermedjan.

75
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tak přece jen čtvrt hodiny před koncem začíná potvrzovat celek z města automobilů pověst nejlepšího mužstva juniorské ligy na venkovních hřištích a jde do vedení. Autorem gólu je nejzkušenější hráč na trávníku JIŘÍ VALENTA.

70
    Na žluté karty je vyrovnáno a i z mladoboleslavské strany přichází trest za útočný faul pro Jiřího Valentu.

67
    Rozhodčí Slabý poprvé sahá do kapsičky a ukazuje Janu Vobejdovi (FC Hradec Králové) žlutou kartu za faul na útočné polovině hřiště.

60
    Místo Josefa Lockera nastupuje v dresu FC Hradec Králové do hry Václav Střelec.

49
    Dnešní utkání sleduje 54 diváků.

44
    Ještě před přestávkou nuceně střídá FC Hradec Králové: zraněného Tomáše Hynka nahrazuje Jakub Petřík.

Karel Jedlička

Branky: 87. Bičiště – 75. Valenta

Karty:   67. Vobejda (HKR) – 70. Valenta (MBL)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:2. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 15:18.
    FC Hradec Králové: Mach – Finěk, Kundrt, Locker (60. Střelec), Gjinollari (77. Dermedjan) – Miker, Vobejda, Soukeník, Hynek (44. Petřík) – Bičiště (90. Kocour), Voroběv
    Náhradníci: Šeba

FK Mladá Boleslav: Mikulec – Zabilanský, Toml, Král, Rudzan – Dib, Komárek – Novák (88. Krčmář), Valenta, Kopa – Šimon
    Náhradníci: Truksa – Komma, Vrána

Rozhodčí: Slabý – Horák, Lakomý