Jablonec – Sparta 0:4 (kon.) | Teplice – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Hr. Králové – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FK Jablonec
0:4 (0:2)
AC Sparta Praha
Neděle 04.11.2018, 10:30 • Areál Břízky, Jablonec nad Nisou • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

Ode mě je to již pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (12:36:37)

Ani ve druhé půli rozhodčí nenastavuje a utkání končí. Sparta byla v obou poločasech jednoznačně lepším mužstvem a po právu si odváží zpět do hlavního města tři body. Jablonečtí měli pasáže, ve kterých vystrčili růžky, ale jinak si v podstatě nevytvořili větší gólovou šanci.

90

90
    Okeke byl faulován těsně za půlící čárou.

89
    Ten však neměl příliš dlouhého trvání. Obrana Pražanů dokazuje, jak je možné, že společně s Teplicemi dostala doposud nejméně branek v soutěži.

88
    Jablonečtí se derou ve snaze vstřelení alespoň čestné branky do útoku.

87
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Chervak, přichází Sváta.

86
    Další ofsajd pražského celku. Jablonečtí dostanou od rozhodčího potřebný klid na rozehrávku. Do konce utkání zbývá už jen necelých pět minut.

84
    Pražané byli velmi blízko k vstřelení branky, ale zastavil je ofsajd. Kdo by čekal, že se zápas bude jen dohrávat, je na omylu.

83
    Kotek musel být pozorný před jedním z rozběhnutých protihráčů, raději ukryl míč do náruče.

83
    Střídání v týmu AC Sparta Praha: ze hřiště odchází Flak, přichází Dudl.
    81. HÁJEK - 0:4

81
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Kebísek, přichází Magastena.

81
    Sparta právě vstřelila branku!
    Hosté pokračují v jednoznačné záležitosti a přidávají čtvrtou branku. Jablonečtí vypadají poměrně rezignovaně, konec zápasu pro ně bude asi ještě pořádně hořký. PAVEL HÁJEK dostal kvalitní přihrávku na levou stranu, počkal si na doběhnutí obránce a pak zavěsil míč přesně k pravé tyči.

79
    Se střelou z poměrně velké vzdálenosti neměl Vajner sebemenší problém. Ukryl ji do rukavic a následně rozehrál.

78
    Další nabídku, tentokrát z levé strany, si zase pro sebe ukořistil gólman Kotek.

77
    Bulířův centr z pravé strany nalezl pouze připravenou obranu Sparty.

75
    Pražané v posledních minutách dominují. Udržují míč pohodlně na svých kopačkách a čekají na případné další chyby v defenzivě Jablonce.