Austria – Wolfsberger 2:3 (kon.) | Salzburg – Mattersburg 2:1 (kon.) | Rheindorf Altach – Rapid 2:2 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
2:1 (0:0)
SV BauWelt Koch Mattersburg
Neděle 04.11.2018, 14:30 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 13. kolo

Přeju hezký zbytek dnešního dne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (16:35:18)

Máme za sebou utkání, ve kterém se po strhujícím závěru raduje Salzburg, který zdolal Mattersburg 2:1. První poločas oko diváka příliš nenadchl, šancí pomálu, snad jen zblokovaná střela Wolfa stojí za zmínku. Druhý poločas dostal náboj v 69. minutě, kdy se skvěle provedenými nůžkami prosadil stoper Onguéné. Nic nenasvědčovalo tomu, že by Mattersburg zápas ještě zdramatizoval, avšak v 87. minutě se do centru z pravé strany pověsil do vzduchu střídající Kvasina, jenž gólovou hlavičkou pořádně zmrazil domácí fanoušky. Jenže Salzburg nesložil zbraně, ve zbývajícím čase vrhl všechny síly do útoku a v druhé nastavené minutě se dočkal zasloužené odměny, když vyražený centr gólmanem poslal do prázdné brány devatenáctiletý Hannes Wolf. Salzburg tak po výhře 2:1 zvýšil náskok na čele Tipico Bundesligy už na dvanáct bodů, Matterburg zůstává na devátém místě s body čtrnácti.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Fredrik Gulbrandsen (FC Red Bull Salzburg).

90+3
    Žlutou kartu dostává Hannes Wolf (FC Red Bull Salzburg).
    90+2. Hannes WOLF - 2:1

90+2
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Salzburg to dokázal! Ulmerův centr vyrazil gólman pouze k Hannesu Wolfovi a tento devatenáctiletý mladíček už neměl problém umístit balón do prázdné branky! Sledujeme opravdu strhující finiš!

90+1
    Dopředu se vydal už i stoper a střelec jediného gólu domácích Onguéné, kýžený efekt to však zatím nepřineslo.

90
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby čtyři minuty.

89
    Přihrávka na Wolfa byla příliš dlouhá, na domácích hráčích je znát nervozita.

88
    Salzburg teď musí pořádně zabrat, pokud si chce odnést z dnešního utkání všechny tři body, příliš času mu už nezbývá.
    87. Marko KVASINA - 1:1

87
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Pozor, zničehonic tu máme vyrovnání! Na centr z pravé strany si naskočil střídající MARKO KVASINA, který hlavičkou z bezprostřední blízkosti srovnává na 1:1!

86
    Přízemní centr, který obrana Salzburgu odvrátila do bezpečí.

85
    Domácí se už ani tak moc neženou do útoku, spíše brání hubené vedení.

84
    Nicméně může přijít malá chyba, která by mohla výrazně ovlivnit dění celého utkání.