Sparta – Slavia | 2:2 (kon.) |
Žižkov – Třinec | 0:3 (kon.) | | | Vlašim – Chrudim | 2:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Jihlava | 2:0 (kon.) |
Brno – Vítkovice | 4:1 (kon.) |
Manchester City – Southampton | 6:1 (kon.) | | | Chelsea – Crystal Palace | 3:1 (kon.) |
Eibar – Alavés | 2:1 (kon.) | | | Villarreal – Levante | 1:1 (kon.) | | | Huesca – Getafe | 1:1 (kon.) |
Real Sociedad – Sevilla | 0:0 (kon.) | | | Real Betis – Celta Vigo | 3:3 (kon.) |
Mönchengladbach – Düsseldorf | 3:0 (kon.) | | | Mohuč – W. Brémy | 2:1 (kon.) |
Lazio – Spal | 4:1 (kon.) | | | Chievo – Sassuolo | 0:2 (kon.) | | | Parma – Frosinone | 0:0 (kon.) |
Sampdoria – Turín | 1:4 (kon.) | | | Bologna – Atalanta BC | 1:2 (kon.) | | | Udinese – AC Milán | 0:1 (kon.) |
Nantes – Guingamp | 5:0 (kon.) | | | Saint-Étienne – Angers | 4:3 (kon.) | | | Montpellier – Marseille | 3:0 (kon.) |
Jablonec – Sparta | 0:4 (kon.) | | | Teplice – Dukla Praha | 2:4 (kon.) | | | Hr. Králové – Mladá Boleslav | 1:1 (kon.) |
Zlín – Slovácko | 2:3 (kon.) | | | Ostrava – Jihlava | 5:1 (kon.) |
Karlovy Vary – Benešov | 3:4 (kon.) | | | Jirny – Vltavín | 2:2 (4:3 po pen.) | | | Brozany – Zápy | 1:1 (2:4 po pen.) |
Štěchovice – Olympia Radotín | 1:3 (kon.) |
Uničov – Vel. Meziříčí | 0:3 (kon.) | | | Vrchovina – Kroměříž | 2:3 (kon.) |
Wigan – Leeds | 1:2 (kon.) |
Petržalka – Lok. Košice | 2:2 (kon.) | | | Trebišov – Šamorín | 0:2 (kon.) |
Heerenveen – Emmen | 1:1 (kon.) | | | Sittard – Zwolle | 3:0 (kon.) | | | Utrecht – Den Haag | 3:0 (kon.) |
Standard – Antverpy | 0:2 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Lokeren – Eupen | 2:0 (kon.) |
Sint-Truiden – Waregem | 2:1 (kon.) |
Feirense – Tondela | 2:4 (kon.) | | | Santa Clara – Sporting | 1:2 (kon.) | | | Braga – Setúbal | 2:1 (kon.) |
Austria – Wolfsberger | 2:3 (kon.) | | | Salzburg – Mattersburg | 2:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Rapid | 2:2 (kon.) |
Columbus – New York RB | 1:0 (kon.) | | | Portland – Seattle | 2:1 (kon.) |
Zenit – Groznyj | 1:0 (kon.) | | | FK Krasnodar – Rostov | 2:2 (kon.) | | | Spartak – Ural | 1:2 (kon.) |
Zagłębie – Korona | 0:1 (kon.) | | | Lech Poznaň – Gdańsk | 0:1 (kon.) |
Benátky n/J – Čáslav | 3:2 (kon.) |
konec
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
2:3
(1:1)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
90+1
|
Nastavují se dvě minuty. Ty zahájí Floder výkopem od vlastní branky. Ještě před tím však jde dolů Okleštěk, místo něj Prajza.
|
|
89
|
Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Kovář, přichází Mlýnek Martin.
|
|
83
|
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník Michal, přichází Duda.
|
|
80
|
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hirsch, přichází Mlýnek Vít.
|
|
69
|
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Ošmera, přichází Sklenář.
|
|
46
|
Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Zbytovský, přichází Smetana.
|
Branky:
2. Dočekal, 75. Duba – 11. Cupák, 59. Motal, 69. Cupák
Rozhodčí: Jahoda – Nováček, Hanáková
Diváci: 370
Karty: 36. Vícha (VRC), 61. Dočekal (VRC), 62. Chalupa (VRC) – 24. Motal (KRO), 53. Cupák (KRO)
Neproměněná penalta:
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě:
Juran – Vícha, Chalupa, Košík – Michal (C), Ošmera, Kamil Skalník, Zbytovský – Dočekal, Michal Skalník, Duba
Náhradníci: Šmída – Bača, Duda, Smetana – Wolker – Sklenář
Trenér:
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Floder – Šmerda, Hloch, Matoušek (C), Jeleček – Cupák, Motal, Hirsch, Okleštěk – Silný, Kovář
Náhradníci: Kofroň – Martin Mlýnek, Prajza – Vít Mlýnek
Trenér:
Náhradníci: Šmída – Bača, Duda, Smetana – Wolker – Sklenář
Trenér:
SK Hanácká Slavia Kroměříž: Floder – Šmerda, Hloch, Matoušek (C), Jeleček – Cupák, Motal, Hirsch, Okleštěk – Silný, Kovář
Náhradníci: Kofroň – Martin Mlýnek, Prajza – Vít Mlýnek
Trenér:
Rozhodčí: Jahoda – Nováček, Hanáková
Diváci: 370
Tomáš Kalas
@tomascipy