Nantes – Guingamp 5:0 (kon.) | Saint-Étienne – Angers 4:3 (kon.) | Montpellier – Marseille 3:0 (kon.)
Montpellier HSC
3:0 (0:0)
Olympique Marseille
Neděle 04.11.2018, 21:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 12. kolo
    70. Paul LASNE - 3:0

70
    Montpellier právě vstřelil branku!
    Dvacet minut před koncem už je asi definitivně rozhodnuto! Vše začalo na pravé straně u Delorta, který přenesl hru na druhou stranu k Molletovi. Ten si počkal na rozběhnutého PAULA LASNEHO a ten nikým neobtěžován poslal míč z osy hřiště do sítě. Mandanda byl znovu bez šance, střela byla i v tomto případě skvěle umístěná k jeho pravé tyči.
    62. Gaëtan LABORDE - 2:0

62
    Hostům se vůbec nedaří a tato situace to jenom podtrhla. Hráči Marseille během pár vteřin hned třikrát zachybovali u vlastní šestnáctky a byli za to potrestáni druhým gólem. K míči se totiž dostal GAËTAN LABORDE a křižnou střelou z pravé strany zaznamenal už svůj druhý dnešní zásah.
    51. Gaëtan LABORDE - 1:0

51
    Domácí se na konci jednapadesáté minuty mohutně radují z vedoucího gólu! Mollet před vápnem nechal odcentrovat Aguilara, jenž milimetrově přesným pasem našel GAËTANA LABORDEHO a ten výtečně umístil míč ze svého pohledu k levé tyči. Hodně nedůrazný byl před Mandandou chybující Rami.