Lazio – Spal 4:1 (kon.) | Chievo – Sassuolo 0:2 (kon.) | Parma – Frosinone 0:0 (kon.)
Sampdoria – Turín 1:4 (kon.) | Bologna – Atalanta BC 1:2 (kon.) | Udinese – AC Milán 0:1 (kon.)
Bologna FC
1:2 (1:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 04.11.2018, 18:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A • 11. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:53:19)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 4:6. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 7:12.

Je konec! Atalanta zvládla otočit utkání na půdě Bologni a vítězí 2:1! Bologna se totiž dostala do vedení už ve třetí minutě, kdy se prosadil Mbaye. Atalanta od té doby byla aktivnějším týmem, ale nedokázala si vypracovat vyloženou šanci. Naopak na druhé straně mohl udeřit Palacio, jehož hlavička prosvištěla kolem vzdálenější tyče. Domácí hráli v úvodu druhé půle aktivněji, jenže v 58. minutě vyrovnal Mancini. V 71. minutě se navíc po chybě domácí obrany prosadil Duván Zapata. Atalanta si už závěr zápasu pohlídala a nepustila domácí do šancí.

90+3

90+3
    Duván Zapata utekl rozhozené obraně domácího celku po pravém křídle, jenže jeho zakončení pravou nohou bylo hodně nepřesné.

90+2
    Santander se akrobatickým způsobem položil do centru z levé strany. Místo střely na branku však promáchl. Hosté navíc budou rozehrávat.

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Santander fauloval ve výskoku hostujícího brankáře. Hráčům Bologne se verdikt hlavního rozhodčího vůbec nelíbí, ale měnit se už nebude.

89
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Alejandro Gómez, přichází Emiliano Rigoni.

88
    Santander si naběhl na vysoký nákop na hranici pokutového území. Domácí útočník roztáhl hru na levou stranu a obrana soupeře se mezitím stačila srovnat.

87
    Giancarlo González sebral dlouhý odkop hostujícího celku a rozjel další akci domácích. Příznivci domácího mužstva jsou na nohou a ženou své oblíbence do útoku.

86
    Giancarlo González skvěle napadal rozehrávku hostujícího celku, jenže zadáci Atalanty dokázali míč odehrát do bezpečí. Bologna se nemůže dostat do šancí.

85
    Robin Gosens vybojoval na levé straně vhazování pro hostující Atalantu. Hosté se už nikam neženou a spíše se snaží sbírat cenné vteřinky.

84
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Mattias Svanberg, přichází Mattia Destro.

83
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Josip Iličić, přichází Mario Pašalić.

83
    Andrea Poli zkusil své štěstí ze střední vzdálenosti. Jeho dělovka sice byla hodně prudká, ale prosvištěla kolem branky soupeře.

82
    Federico Santander si na malém vápně brousil zuby na padající míč, jenže hostující gólman Beriša skvěle vyrazil ven z branky a míč vyboxoval.

81
    Do rozehrávky domácího celku se musel zapojit také brankář Łukasz Skorupski. Gólman Bologni nakopl míč na levou stranu, kde nebyl nikdo v červeném.