Panthers – Ostrava 1:12 (kon.) | Bohemians – Slavia Plzeň 6:1 (kon.) | Střešovice – Olomouc 7:6 (po pr.)
PSN Tatran Střešovice
7:6 (1:1, 3:3, 2:2 - 1:0)
FBS Olomouc
Neděle 04.11.2018, 17:00 • STODOLA Arena Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 10. kolo

Nejlepší hráčky utkání:

Tatran: Žaneta Reková.
    Olomouc: Lucie Cholinská (19:07:52)

Střely na branku:

Tatran – Olomouc:
    42:25 (11:8, 11:10, 18:6 – 2:1)

Skončilo nám utkání mezi Tatranem a Olomoucí. Utkání plné velký obratů dokázaly dovést do šťastného konce hráčky Tatranu. Konkrétně Daniela Reindlová ukončila svým gólem prodloužení, které trvalo pouhých čtyřicet vteřin.

Tatran si tak po vítězství 7:6 po prodloužení nad Olomoucí připisuje dva body do ligové tabulky. Olomouc dlouho pomýšlela na tři body, ale nakonec z Prahy odjíždí pouze s bodem jedním.

60:40
    Tatran právě vstřelil branku!
    Nedáš – dostaneš! Domácí hráčky se dostaly do útoku, který zakončila přesně DANIELA REINDLOVÁ. Ta tak svým gólem připisuje druhý, bonusový bod na konto Tatranu. Asistence: Adéla Kramperová.

60:25
    Z té nakonec nic nebylo, hra pokračuje dál.

60:18
    Oddechový čas pro FBS Olomouc.

60:18
    Hostující hráčky mají k dispozici hodně nebezpečnou standardní situaci.

60:01

Po šedesáti minutách jsme se vítěze utkání nedočkali. O tom bude muset rozhodnout následné prodloužení, či nájezdy. Olomouc sice vedla o dvě branky, ale Tatranu se podařilo ztrátu smazat ještě do konce utkání a tak bude následovat prodloužení.

60:00

59:36
    Vypadá to, že se v dnešním utkání dočkáme prodloužení.

58:21
    Domácí hráčky šly do přečíslení, ale nakonec z toho nebyla ani střela na branku.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:08
    Tatran měl k dispozici standardní situaci, ze které se jim podařilo vyrovnat. Šťastnou střelkyní se stala ŽANETA REKOVÁ, která poslal míček do sítě – 6:6! Asistence: Natálie Houžvičková.

56:42
    Kubíčková si stáhla míček k sobě a rozehrála na své spoluhráčky.

55:27
    Višvaderová byla nehezky poslána k zemi, ale vypadá to, že po menším ošetření bude moci pokračovat ve hře.

54:29
    Reková si vzala míček za brankou, tu obkroužila a následně vypálila. Ránu ovšem namířila pouze do přesouvající se Kubíčkové.

53:11
    Drbalová nyní uchránila své spoluhráčky od sedmé inkasované branky po střele jedné z hostujících hráček.

Alan Šrámek

Branky a nahrávky: 18. Višvaderová (Prontekerová), 22. Reindlová (Reková), 23. Lisová (Faťunová), 35. Reková (Zabavská), 49. Kramperová (Houžvičková), 58. Reková (Houžvičková), 61. Reindlová (Kramperová) – 17. Mošťková (Cholinská), 38. Žáková (Oháňková), 38. Cholinská (Mošťková), 40. Bořutová (Pejzlová), 47. Reimerová (Žáková), 48. Oháňková (Pejzlová)

PSN Tatran Střešovice: Drbalová (Ranochová) – Zikmundová, Válková – Višvaderová, Reková, Prontekerová – Reindlová, Lisová, Zabavská – Viplerová, Houžvičková, Matěvosová – Vlachová, Faťunová, Rybínová – Kramperová.
    FBS Olomouc: Kubíčková (Franková) – Rozenbergová, Křížková, Pejzlová, Jakubkovičová, Sedláková – Mošťková, Reimerová, Kylarová – Oháňková, Bořutová, Žáková – Cholinská.

Rozhodčí: David Rousek, Ondřej Sochůrek