Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Příbram – Slavia 2:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905
3:1 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 05.11.2018, 13:00 • SK Čechie Uhříněves-UMT • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

Tým Bohemians Praha 1905 se po vyhraném zápase posunul v tabulce na pátou příčku, hosté z Budějovic zůstávají na posledním dvanáctém místě. (14:59:27)

V rámci 14. kola Juniorské ligy vyhrála domácí juniorka Bohemians nad Dynamem České Budějovice 3:1. Domácí nasměroval k výhře v prvním poločase Horizrál a hned v úvodu druhého poločasu zvýšil na 2:0 Vrána. Hosté sice snížili Sajčičem, avšak poslední slovo měl v 71. minutě domácí Vetešník.

90

90
    Po odkopu Luksche se Dynamo tlačilo na polovinu soupeře, až do zakončení se ale nedostalo.

88
    Zápas spěje do úplného finále. Domácí jsou opět nastěhovaní na polovině hostujícího celku.

85
    A další pokus o útočný výpad Dynama končí ofsajdem.

84
    Teď jsou u balonu hosté. Jejich útočné snažení ale končí daleko od velkého vápna Bohemians.

81
    Hosté se dostali k balonu tak, že budou vhazovat od postranní čáry. Je to daleko od brány Fialy, domácí mohou být v klidu.

78
    Domácí drží balon daleko od vlastní brány, a to je přesně to, co jim aktuálně nejvíce vyhovuje.

77
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Anh Le Tuan, přichází Marek Melíšek.

75
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Martin Lindák, přichází Marcel Jiran.

74
    Do konce zápasu chybí něco málo přes čtvrt hodiny a zatím to na žádné velké drama nevypadá.

73
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Tadeáš Sedlák, přichází David Pravda.

71
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tohle domácí uklidní! Deset minut po gólu Dynama si totiž berou zpět své dvoubrankové vedení a zvyšují na 3:1! Autorem branky je JAN VETEŠNÍK.

68
    Hraje se opět ve středu pole. Domácí se snaží kontrolovat hru.

65
    Hosté se sice snaží, avšak do dalších šancí se nedostávají.

59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ještě ale není rozhodně konec. Nějakých deset minut po druhém gólu domácích se prosazují také hosté, kteří budou mít více než půl hodiny hry na to, aby s výsledkem udělali něco dalšího. Gól na 2:1 vstřelil LAZAR SAJČIČ.

57
    Bránu Fialy ale ani tentokrát vážněji neohrozili a u míče jsou opět domácí.

56
    Přímý kop z nebezpečné pozice budou teď kopat hostující fotbalisté.

53
    Ani jeden z brankařů není rozhodně pod nějakou sprškou střel. Hraje se hlavně ve středu pole.

51
    Domácí mají otěže zápasu pevně ve svých rukou a v pohodě kontrolují dvoubrankové vedení.

48
    Domácí vstoupili do druhé poloviny zápasu raketově a hned v jejím úvodu navyšují své vedení na 2:0. Autorem branky je MICHAL VRÁNA.

46
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Antonín Vaníček, přichází Michal Vrána.
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Jan Vodháněl, přichází Dominik Nátr.

46

První poločas záasu Juniorské ligy mezi Bohemians a Dynamam ČB přinesl jedinou branku. Tu vstřelili ve 34. minutě domácí, kteří tak vedou před poločasovou pauzou 1:0. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začíná přibližně ve 14:01.

45+1

45+1
    Útočná akce hostů skončila mimo bránu Fialy a rozehrávat tak bude domácí gólman.

45
    Již se rozeběhla poslední minuta prvního poločasu. Nyní jsou u balonu hosté, avšak zatím hodně daleko od domácí brány.

42
    Hraje se ve středu pole nebo spíše na polovině budějovického týmu. Domácí nyní nikam nepospíchají.

39
    První poločas spěje pomalu ke svému konci. Stále jsou to domácí, kdo je nebezpečnějším týmem.

36
    Domácí nemají dost a nyní jsou již opět u balonu. Hosté se musí bránit.

34
    Domácí fotbalisté se v 34. minutě dostávají do vedení. Střelcem branky je PETER HORIZRÁL.

32
    Domácí se dostali k zahrávání prvního rohového kopu v zápase, bránu soupeře ale ohrozit nedokázali.

30
    Zahrozit se snažili nyní také domácí, jejich střela ale skončila mimo a Luksch zasahovat nemusel.

28
    Po útočné akci Dynama musel poprvé v zápase zasahovat brankář Fiala.

27
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Darek Farkaš, přichází Matyáš Buneš.

27
    Domácí sice rozehrávali, avšak o balon rychle přišli a nyní budou z vlastní poloviny rozehrávat hosté.

25
    K útočné akci se dostali teď také hosté, jejich snažení ale skončilo ofsajdem.

24
    Domácí mají stále územní převahu, na první gólovou šanci ale zatím čekáme.

19
    Nebezpečná útočná akce domácího celku skončila mimo brankový prostor, hostující brankář bude vykopávat.

13
    K prvnímu střeleckému pokusu se dostali domácí, hostující gólman si připsal první zákrok.

10
    Úvod zápasu zatím nepřinesl vážnější převahu ani jedno z mužstev. Hraje se ve středu pole.

1

Bohemians Praha 1905: Fiala – Farkaš, Václavík, Jindřišek Hlinák, Vaníček, Horizrál, Vodháněl, Le Tuan, Vetešník, Begič
    Náhradníci: Kouba – Rozhe, Vrána, Melíšek, Buneš, Nátr

SK Dynamo Č. Budějovice: Luksch – Kočí, Řezáč, Čermák, Lindák, Tomek, Sajčič, Sedlák, Gebert, Krejčí, Kalousek
    Náhradníci: Dubljanič – Pravda, Jiran

Rozhodčí: Severýn – Fišer, Šimáček.

Bohemians Praha 1905 se momentálně nachází ve skupině A na sedmém místě s osmnácti body a skóre 19:23. V posledním zápase zavítala do Liberce, kde ovšem remizovala 0:0. Nejlepším střelcem je s šesti góly Vodháněl.
    České Budějovice se nachází až na posledním dvanáctém místě s osmi body a skóre 18:40. V posledním utkání vyhrály na domácí půdě 3:2 proti Teplicím. Nejlepším střelcem je s pěti góly Sajčič.

Ve 14. kole se proti sobě utkají týmy Bohemians Praha 1905 a SK Dynamo Č. Budějovice. Naposled se spolu tato mužstva utkala před třemi měsíci na půdě Budějovic, kde ovšem Bohemians vyhrála 2:0. Dnes se bude hrát na půdě klokanů. Úvodní výkop je naplánován na 13:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.