Bohemians 1905 – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Příbram – Slavia 2:3 (kon.)
Bohemians Praha 1905
3:1 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Pondělí 05.11.2018, 13:00 • SK Čechie Uhříněves-UMT • Juniorská liga – Čechy • 14. kolo

71
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Tohle domácí uklidní! Deset minut po gólu Dynama si totiž berou zpět své dvoubrankové vedení a zvyšují na 3:1! Autorem branky je JAN VETEŠNÍK.

59
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ještě ale není rozhodně konec. Nějakých deset minut po druhém gólu domácích se prosazují také hosté, kteří budou mít více než půl hodiny hry na to, aby s výsledkem udělali něco dalšího. Gól na 2:1 vstřelil LAZAR SAJČIČ.

48
    Domácí vstoupili do druhé poloviny zápasu raketově a hned v jejím úvodu navyšují své vedení na 2:0. Autorem branky je MICHAL VRÁNA.

34
    Domácí fotbalisté se v 34. minutě dostávají do vedení. Střelcem branky je PETER HORIZRÁL.