České Budějovice – Svarog Teplice 3:6 (kon.)
Dynamo PCO České Budějovice
3:6 (0:4)
Svarog FC Teplice
Úterý 06.11.2018, 20:00 • SH TJ Lokomotiva České Budějovice • Pohár FAČR • Čtvrtfinále

Konec zápasu. (21:26:46)

39:30
    Teplice právě vstřelily branku!
    Souza svou brankou z rychlého protiútoku jen pojištuje výhru Teplic v dnešním utkání

39:00
    Dynamo ted mělo několik šancí ke skorování, ovšem střely bud chytil Hůla nebo šli mimo branku

38:00
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    K pokutovému kopu se postavil Pouzar, který svou přesnou střelou nedal brankářovi šanci

37:30
    Lengyel se snažil vstřelit gol, ovšem nedovoleným zákrokem rukou mu v tom zabránil hostující hráč a bude z toho pokutový kop pro domácí

36:00
    Domácí tým se však nevzdává a snaží se stav zápasu ještě zkorigovat.

34:30
    Po delší době zahrozili hosté a hned z toho dávají gol. Z těsné blízkosti se svou střelou prosazuje Claudio.

33:00
    Domácí se ted dožadují faulu v pokutovém území na Benáta, rozhodčí však nechává hru pokračovat dál

31:50
    Pěkný a důležitý zákrok ted předvedl Beránek proti střele Kasala a drží tak domácí tým stále ve hře

31:00
    Pouzar si navedl míč na střed hřiště a přesnou střelou snižuje stav na 2:4

30:20
    Ve druhé půli vidíme zatím útočné kombinace Dynama. Hostující tým hrozí pouze z rychlých protiútoků

28:40
    Dva zákroky za sebou ted musel předvést hostující Hůla po střelách Hačky.

27:00
    Hra se nyní uklidnila a domácí se opět snaží kombinovat na půli hostujících hráčů

26:10
    Ze standartní situace se snažil skorovat Oliveira, který svou střelou jen líznul levou tyč domácího Beránky