Česko
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Japonsko
Úterý 06.11.2018, 16:30 • Zimní stadion Tachov • Reprezentace žen do 18 let

České hokejistky do 18 let tak prohrály i druhý zápas s Japonskem rozdílem čtyř branek, po výsledku 0:4 zapsaly skóre 1:5. Jediný gól týmu trenéra Pavla Zuziaka v Tachově vstřelila Kristýna Hájková.

Příjemný zbytek týdne u dalších reprezentačních on-line přenosů. (18:37:07)

Střely na branku:

Česko – Japonsko 24:24 (11:5, 5:8, 8:8)

Nejlepšími hráčkami zápasu jsou vyhlášeny Tereza Mazancová a Akane Šigaová.

Dnešnímu utkání přihlíží 61 diváků.

54:56
    Japonsko právě vstřelilo branku!
    Pět minut před koncem třetí třetiny je tu pátá trefa našich soupeřek. Dnes podruhé mířila do černého AKANE ŠIGAOVÁ – 1:5. Asistence: Makoto Itová.

50:33
    Japonky ale odskakují zpět na rozdíl tří branek, a to díky kapitánce MARIN NAGAOKAOVÉ – 1:4. Bez asistence.

43:24
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po více než pěti třetinách se české juniorky konečně prosazují. Naději vykřesala KRISTÝNA HÁJKOVÁ, která včera hrála v útoku, ale dnes se vrátila do obrany – 1:3. Asistence: Tereza Mazancová.

40:01

40:00

35:45
    Před koncem druhé části přidávají soupeřky další gól, jmenovitě JUI SONOJAOVÁ – 0:3. Asistence: Ajaka Tomiučiová.

28:09
    Krátce po vypršení trestu právě vyloučená hráčka navyšuje skóre. Po trefě HINY ŠIMOMUKAIOVÉ prohrávají české hokejistky o dvě branky – 0:2. Asistence: Makoto Itová.

25:29
    Vyloučení v týmu Japonsko (Hina Šimomukaiová – 2 min., podrážení).

20:01

20:00

11:23
    Na rozdíl od včerejší bitvy se japonské hokejistky ujímají vedení už v první třetině. Zasloužila se o to MAKOTO ITOVÁ – 0:1. Asistence: Kaho Suzukiová.

00:01

Česko: Mathauserová (Polášková) – Hájková, Hanzlíková, Šmajdová (A), Radová, Suchánková, Seroiszková (A), G. Horáková, Machková – Mazancová, Čajanová (C), Hlavatá – Petřeková, Škorpíková, Dýcková – Nowáková, Kalová, Fabšicová – T. Horáková. Trenér: Pavel Zuziak.

Japonsko: R. Sasakiová (Halloranová) – Jamašitaová, Nomuraová, K. Cucumiová, Sakuraiová, Takahašiová, Tomiučiová – Itová (A), Suzukiová, Šigaová – M. Cucumiová, A. Sasakiová, Šimomukaiová – Nagaokaová (C), Satová, Wadžimaová – Ušiová (A), Sonojaová, Kamadaová. Trenér: Judži Iizuka.

Rozhodčí: Růžičková – Šťastná, Pipková.

Tomáš Marný

Branky a nahrávky: 44. Hájková (Mazancová) – 12. Itová (Suzukiová), 29. Šimomukaiová (Itová), 36. Sonojaová (Tomiučiová), 51. Nagaokaová, 55. Šigaová (Itová)