NY Rangers – Montreal 5:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:1 (kon.) | Toronto – Vegas 3:1 (kon.)
Detroit – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa – Edmonton 5:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 7:3 (kon.)
St. Louis – Carolina 4:1 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Minnesota 4:3 (kon.)
Columbus Blue Jackets
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Dallas Stars
Středa 07.11.2018, 01:08 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:38:48)

3. Boone Jenner (CBJ) 0+1

Columbus Blue Jackets po dvou porážkách slaví vítězství a podařilo se jim naopak Dallasu uštědřit druhou prohru v řadě. Jedním z klíčových faktorů výhry domácích byl brankář Sergej Bobrovskij, který pokryl 27 z 28 střel Dallasu.

Domácí otevřeli skóre v 19. minutě zápasu přesilovkovou trefou Duclaira. Ve druhé třetině přidali domácí další dvě branky a mířili za vítězstvím. Dallasu se sice podařilo snížit na 1:3 ve 44. minutě, ale další gól nepřidali a to ani při dlouhé hře bez brankáře, ke které se uchýlili pět minut před koncem zápasu. Naopak do prázdné branky se trefil Murray.

59:35
    Neuspěl, to ale už Columbus tolik mrzet nemusí.

59:26
    Sedlák zápolí o kotouč na zadním mantinelu v útočném pásmu.

59:10
    Po krátké přetahované mají puk domácí ve vlastním pásmu.

58:47
    Hosté zkusili přihrávku na útočnou modrou čáru. Je z toho ale jen zakázané uvolnění.
    58:06 Ryan MURRAY - 4:1

58:06
    Columbus právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Přes celé kluziště trefil prázdnou klec Dallasu RYAN MURRAY. Asistence: Seth Jones, Brandon Dubinsky.

57:55
    Hosté se marně snaží dostat ke střele.

57:27
    Seguin nahodil puk do útočného pásma. Domácí puk odvrací do neutrální zóny.

57:08
    Tentokrát domácí vyhazují tak, aby k zakázanému uvolnění nedošlo.

56:56
    Zakázané uvolnění Columbusu.

56:45
    Seguin sice dokázal poslat přihrávku kolem brankoviště, ale na pravé straně se žádný z hostů ke střele nedostal.

56:23
    Columbus vyhazuje na zakázané uvolnění. Dál bude pokračovat hra Dallasu bez brankáře.

55:52
    Columbus se dostal k puku a vyrazil do útoku. Střela ze středního pásma od Atkinsona minula prázdnou klec.

55:27
    Hosté jsou v útočném pásmu.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 19. Duclair (Werenski, Jenner), 32. Nutivaara (Panarin, D. Savard), 38. N. Foligno (Wennberg), 59. R. Murray (S. Jones, Dubinsky) – 44. Ja. Benn (Heiskanen, J. Klingberg)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Kukan – Atkinson (A), Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Sedlák, Wennberg, Duclair – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Honka, Heatherington – Ničuškin, Seguin (A), Ja. Benn (C) – D. Shore, Spezza (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Comeau – Dowling, Dickinson, G. Smith.

Rozhodčí: Lambert, Pollock – Nansen, Smith