NY Rangers – Montreal 5:3 (kon.) | Columbus – Dallas 4:1 (kon.) | Toronto – Vegas 3:1 (kon.)
Detroit – Vancouver 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa – Edmonton 5:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 7:3 (kon.)
St. Louis – Carolina 4:1 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:1 (kon.) | San Jose – Minnesota 4:3 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Přes celé kluziště trefil prázdnou klec Dallasu RYAN MURRAY. Asistence: Seth Jones, Brandon Dubinsky.

55:10
    Dallas zkouší hru bez brankáře!

50:36
    Čas hodně rychle plynul, což vyhovovalo domácím. Hra je přerušena kvůli faulu Janmarka, který putuje na trestnou lavici za sekání. Přesilovka pro domácí. Komerční přestávka.
    43:55 Jamie BENN - 3:1

43:55
    Dallas právě vstřelil branku!
    Druhou přesilovku v utkání už hosté využívají. JAMIE BENN si najel do pravého kruhu a dostal přesnou přihrávku přes osu, kterou přetavil ve střelu z první a mezi nohama svého spoluhráče prostřelil přesouvajícího se Bobrovského. Asistence: Miro Heiskanen, John Klingberg.

42:37
    Znovu se vylučuje a znovu na straně domácích. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Dubinsky.

40:19
    Nepříjemný začátek Columbusu ve třetí třetině. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Jenner. První přesilovka pro Dallas.
    37:14 Nick FOLIGNO - 3:0

via Gfycat

37:14
    Útočná akce domácích pokračovala, kotouč se odklouzal po přihrávce od zadního mantinelu do levého kruhu a jako první se k němu dostal NICK FOLIGNO, který prudkou ránou prostřelil Bishopa. Asistence: Alexander Wennberg.

36:02
    Panarinovu střelu Bishop vyrazil jen vedle sebe a před Duclairem byla zcela volná klec. Jenže se mu nepodařilo dostat do ní puk, když minul.

34:58
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Roman Polák – 2 min., sekání).
    31:05 Markus NUTIVAARA - 2:0

31:05
    Domácí zvyšují své vedení na 2:0! Panarin našel přihrávkou z levé strany na pravý mantinel MARKUSE NUTIVAARU, který ránou z první propálil přesouvajícího se Bishopa. Asistence: Artěmij Panarin, David Savard.

26:55
    Savard podruhé v utkání napálil tyčku! Tentokrát se jeho střela otřela o břevno a odrazila do ochranné sítě.
    19:00 Anthony DUCLAIR - 1:0

via Gfycat

19:00
    Po vhazování se ale domácí prosazují a využívají přesilovku! Velmi jednoduchá branka po vyhraném vhazování. ANTHONY DUCLAIR nic nevymýšlel a vypálil z levého kruhu přes clonu Bonne Jennera. Bishopovi letící puk propadl za záda. Asistence: Zach Werenski, Boone Jenner.

17:36
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Julius Honka – 2 min., hrubost).

17:00
    Bobrovskij ležel na břiše a mohl jen čekat, co se stane. Roztažený v brankovišti zabránil vykopnutým betonem gólu z hokejky Smitha a vzápětí se mu podařilo natáhnout lapačkou po puku, aby přerušil hru.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 19. Duclair (Werenski, Jenner), 32. Nutivaara (Panarin, D. Savard), 38. N. Foligno (Wennberg), 59. R. Murray (S. Jones, Dubinsky) – 44. Ja. Benn (Heiskanen, J. Klingberg)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Kukan – Atkinson (A), Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Sedlák, Wennberg, Duclair – Hännikäinen, Dubinsky, Riley Nash.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Honka, Heatherington – Ničuškin, Seguin (A), Ja. Benn (C) – D. Shore, Spezza (A), Janmark – Pitlick, Faksa, Comeau – Dowling, Dickinson, G. Smith.

Rozhodčí: Lambert, Pollock – Nansen, Smith