USA – Švédsko 8:2 (kon.) | Švýcarsko – Česko 1:5 (kon.)
konec
USA
8:2 (3:1, 1:1, 4:0)
Švédsko
Středa 07.11.2018, 15:00 • Buly Aréna Kravaře • Turnaj pěti (U18)
Partner:
   
  Tým Spojených států poráží výběr Švédska vysokým rozdílem 8:2. Finální výsledek odpovídá herní převaze, kterou Američané předvedl v úvodním utkání turnaje pěti zemí.

  Turnaj pokračuje zápasem České republiky a Švýcarska od 19:00. (17:01:01)
   
  Konec zápasu.
   
  58:26
  Vyloučení v týmu USA (Henry Thrun – 2 min.).
  56:51 John BEECHER - 8:2
   
  56:51
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Domácí celek ještě upravuje vedení. Po zmatcích v brankovém prostoru vyjel kotouč k levé tyči, kde byl jako první dorážející JOHN BEECHER. Asistence: Judd Caufield a Cam York.
  55:04 Jack HUGHES - 7:2
   
  55:04
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Přesilovou hru ale tým Američanů odmítá. Vlasic zpoza branky posunul puk na najíždějícího JACKA HUGHESE, který před levou tyčí pálil okamžitě do odkrytého prostoru, který Alnefelt nestihl včas pokrýt. Asistence: Matthew Boldy a Trevor Zegras.
   
  55:00
  Výhoda pro domácí.
   
  54:38
  McCarthy se pokusil využít velkého provozu před Alnefeltem, ale jeho střela skončila sražena vedle branky.
   
  53:23
  Z levého rohu dostal pas na střed levého kruhu Cole Caufield, jehož střela měla parametry pro zkompletování hattricku.
   
  52:52
  Střeleckou pozici si po přihrávce dokázal přichystat Wahlgren, který ale Knighta ohrozit nedokázal.
   
  52:17
  Na konci rychlé protiakce byl mezi kruhy střílející Farrell, který mířil do pravé spojnice. Tu ale střelou zápěstím přestřelil.
   
  51:41
  Oddechový čas pro tým Švédska.
   
  50:46
  Po ztrátě puku dokázal ještě v pádu Judd Caufield pozdržet rozehrávku Švédů.
   
  49:54
  Třetí útočná formace Spojených států znepříjemnila pobyt svému soupeři.
   
  49:00
  York zničeho nic vyslal nebezpečný kotouč do protější spojnice. Alnefelt měl odkrytý výhled a rychlým semaforem puk zastavil.
   
  46:49
  Na pravý kruh dostal přesnou přihrávku Wahlgren, který z první pálil na bližší tyč. Hráči přesilové pětky se už radovali, ale jen předčasně. Přesouvající Knight totiž vytáhl senzační zákrok, kterým zastavil gólovku Wahlgrena.
  46:07 Jack HUGHES - 6:2
   
  46:07
  Spojené státy právě vstřelily branku!
  Hodně smolná a zároveň šťastná branka. JACK HUGHES v protiútoku neuspěl z první střely, ale puk následně dojel a od zadního hrazení jej vystřelil přímo do Alnefelta, který si kotouč srazil do vlastní branky. Asistence: Patrick Moynihan a Spencer Knight.

  Lukáš Ureš

  Branky a nahrávky: 8. Caulfield (McCarthy), 8. Caulfield (Vlasic), 17. Beecher (Helleson), 27. Gildon (Hughes), 42. Gildon (Helleson, Vlasic), 47. Hughes (Moynihan, Knight), 56. Hughes (Boldy, Zegras), 57. Beecher (Caufield, York) – 12. Popovic (Costmar, Holmström), 37. Costmar (Gunler, Feuk)


  USA: Knight (Rowe) – McCarthy, Fensore, Vlasic, Warren, Helleson, York, Webber, Thrun – C. Caufield, Hughes, Gildon – Rolston, Zegras, Boldy – J. Caulfield, Beecher, Mastrosimone – Moynihan, Weight, Farrell.
  Švédsko: Alnefelt (Ward) – Holmstrand, Björnfot, Broberg, Hedström, Johansson, Lundqvist, Popovic, Andersson – Gunler, Henriksson, M. Wahlgren – Grewe, Bjerselius, Feuk – Holmström, Costmar, Söderblom – J. Wahlgren, Sundsvik, Lawner.

  Rozhodčí: Cabák, Kika – Gebauer, Hanzlík