Fenerbahce – Anderlecht 2:0 (kon.) | Astana – Jablonec 2:1 (kon.) | Akhisarspor – Sevilla 2:3 (kon.)
Apollon Limassol – Frankfurt 2:3 (kon.) | BATE – Chelsea 0:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Rennes 3:1 (kon.)
Genk – Besiktas 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Standard 2:1 (kon.) | Lazio – Marseille 2:1 (kon.)
Malmö – Sarpsborg 1:1 (kon.) | Fehérvár – PAOK 1:0 (kon.) | Rapid – Villarreal 0:0 (kon.)
Spartak – Rangers 4:3 (kon.) | Arsenal – Sporting 0:0 (kon.) | Real Betis – AC Milán 1:1 (kon.)
Bordeaux – Zenit 1:1 (kon.) | Celtic – RB Lipsko 2:1 (kon.) | Dinamo Záhřeb – Trnava 3:1 (kon.)
Leverkusen – Curych 1:0 (kon.) | Ludogorec – Larnaka 0:0 (kon.) | Olympiakos – Dudelange 5:1 (kon.)
Rosenborg – Salzburg 2:5 (kon.) | Slavia – Kodaň 0:0 (kon.) | Vorskla Poltava – Karabach 0:1 (kon.)
Malmö FF
1:1 (0:0)
Sarpsborg
Čtvrtek 08.11.2018, 18:55 • Swedbank Stadion, Malmö • Evropská liga • Skupina I

76
    A další faul a opět je to žlutá karta. Hostující hráč Joonas Tamm je už sedmým potrestaným hráčem.

72
    Joachim Thomassen poslal domácího hráče k zemi uvnitř vápna a Malmö si chtělo vymodlit penaltu, ovšem je z toho jen žlutá karta pro Larssona za simulování.

62
    Žlutou kartu dostává Sören Rieks (Malmö FF).

48
    I ve druhém poločase pokračují žluté karty na straně hostů a Thomassen je už čtvrtým potrestaným hráčem Sarpsborgu.

45
    Rashad Muhammed je už třetím potrestaným hráčem hostů a rozhodčí Zelinka se tak poslední minuty s kartami nemaže.