Čtvrtek 08.11.2018, 20:30 • qplex, Quispamsis • World U17 Hockey Challenge

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (22:55:10)

Využití: 2/4 – 0/5.

Nejlepší hráči zápasu:

Česko: Štěpán Macháček.
    Rusko: Jaroslav Aškarov.

Rusko – Česko nakonec hodně krutých 5:0! Český výběr odehrál výborný zápas a držel s Rusy krok de facto až do 49. minuty, kde však vypadl z tempa a inkasoval během necelých čtyř minut čtyři branky, které celý zápas rozhodli! Rusko tak zaslouženě postupuje do semifinále.

59:51
    Vyloučení v týmu Rusko (Didkovski – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Česko (Baláž – 2 min., hrubost).

59:40
    Macháček a Hampl kombinovali v útočném pásmu, Rusové si však i tento útok pohlídali a míří za postupem.

59:00
    Poslední minuta, troufnu si říct dnešního utkání.

58:35
    Druhá ruská formace bojovala dlouho v útočné třetině, český tým však udržel produktivní formaci u mantinelu.

57:30
    Ani Jan Myšák nedokázal překonat dnes skvělého Aškarova, který si počkal jak na jeho první ránu golfem, tak na dorážku švihem.

56:33
    Janda posouval Malému, ten byl však dobře obsazen a kotouč se stěhoval pět na ruské hole.

56:19
    Rusové jsou v plném počtu.

56:00
    Čajka posílá další kotouč do střední třetiny. O vítězi je dnes bohužel rozhodnuto, ale čestnou branku by si český tým zasloužil.

55:12
    Češi sice byli v pásmu s pukem na hokejkách, ke střele jej však ruský výběr nepustil a poté kotouč poslal do středního pásma.

54:31
    Češi se sami vyhnali z pásma. Přihrávka Pavla Nováka šla do střední třetiny, ale Michal Gut to zkusil, ale sudí viděli ofsajd. Vhazování ve středním pásmu.

54:19
    Vyloučení v týmu Rusko (Guščin – 2 min., krosček).

53:01
    Jan Bednář je teď doslova na holičkách! Úplně sám před ním zůstal Rychkov a jen skvělý zákrok českého brankáře nás uchránil před další brankou!
    51:51 PONOMARJOV - 5:0

51:51
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Tohle jsou těžké minuty pro český tým a aktuálně jsme zralí na ručník! VASILIJ PONOMARJOV si odstoupil mezi kruhy a ranou z první vymetl levou šibenici české branky – 5:0! Asistence: Alexandr Pašin a Ignat Kochanin.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 18. Pašin, 49. Čajka (Chusnutdinov, Rychkov), 49. Kochanin (Ponomarjov), 51. Grušnikov (Kiršanov, Kochanin), 52. Ponomarjov (Pašin, Kochanin)

Rusko: Aškarov (Šarabarin) – Čajka, Kuzněcov, Kuzmin, Muchamadullin, Kiršanov, Grušnikov, Vašchilin – Didkovskij, Žugan, Tjutněv – Pašin, Chusnutdinov, Rychkov – Guščin, Ponomarjov, Kochanin – Burjanov, Proškurnin, Christanov – Bakanov.
    Česko: Bednář (Malík) – Vacík, Baláž, Bláha, Švach, Krutil, Hampl, Talafa – Myšák, Konečný, Macháček – Novák, Rouha, Chlubna – Mácha, Gut, Cikhart – Janda, Ivan, Malý – Mácha.